CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

VOLEIBOL - INF MIXTE - 1

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALPICAT - FEM
BALAFIA - FEM
CAMP ESCOLAR - MIX (ECS)
CECELL - FEM
CLAVER - A - FEM
CLAVER - B - FEM
MATER - FEM
RONDA - A - FEM
RONDA - B - FEM

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1CECELL - FEM5350
1RONDA - A - FEM4280
1ALPICAT - FEM4280
1CAMP ESCOLAR - MIX (ECS)4280
1CLAVER - A - FEM4280
1CLAVER - B - FEM4280
1RONDA - B - FEM3210
1MATER - FEM3210
2BALAFIA - FEM534-1

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1CECELL - FEM53022919113503546
2BALAFIA - FEM52031628935-13443
3ALPICAT - FEM44003414122802840
4CAMP ESCOLAR - MIX (ECS)43012622102802838
5CLAVER - A - FEM4202252382802836
6CLAVER - B - FEM4103202862802834
7RONDA - A - FEM4004123642802832
8MATER - FEM330036892102130
9RONDA - B - FEM3003143432102124

JORNADA 1
10-11-201809:00CAMP ESCOLAR - MIX (ECS)4 - 12CLAVER - A - FEMINEFC_PAV-1
10-11-201810:00RONDA - B - FEM4 - 12ALPICAT - FEMINEFC_PAV-1
10-11-201811:00CLAVER - B - FEM2 - 6CECELL - FEMINEFC_PAV-1
10-11-201811:20CLAVER - B - FEM2 - 6BALAFIA - FEMINEFC_PAV-1
10-11-201811:30MATER - FEM12 - 4RONDA - A - FEMINEFC_PAV-3
10-11-201811:40BALAFIA - FEM2 - 6CECELL - FEMINEFC_PAV-1

JORNADA 2
17-11-201809:00RONDA - B - FEM4 - 12MATER - FEMINEFC_PAV-1
17-11-201810:00BALAFIA - FEM2 - 6CAMP ESCOLAR - MIX (ECS)INEFC_PAV-1
17-11-201810:20CAMP ESCOLAR - MIX (ECS)6 - 2RONDA - A - FEMINEFC_PAV-1
17-11-201810:40RONDA - A - FEM2 - 6BALAFIA - FEMINEFC_PAV-1
17-11-201811:00CLAVER - B - FEM4 - 12ALPICAT - FEMINEFC_PAV-1
17-11-201811:30CECELL - FEM12 - 4CLAVER - A - FEMINEFC_PAV-3

JORNADA 3
01-12-201809:00RONDA - B - FEM6 - 10CAMP ESCOLAR - MIX (ECS)INEFC_PAV-1
01-12-201810:00MATER - FEM12 - 0BALAFIA - FEMINEFC_PAV-1
01-12-201811:00RONDA - A - FEM4 - 12CLAVER - B - FEMINEFC_PAV-1
01-12-201811:30CLAVER - A - FEM6 - 2CECELL - FEMINEFC_PAV-3
01-12-201812:00ALPICAT - FEM5 - 3CECELL - FEMINEFC_PAV-3
01-12-201812:30ALPICAT - FEM5 - 3CLAVER - A - FEMINEFC_PAV-3

JORNADA 4
15-12-201809:00RONDA - B - FEMCECELL - FEMINEFC_PAV-1
15-12-201810:00ALPICAT - FEMBALAFIA - FEMINEFC_PAV-1
15-12-201811:00CAMP ESCOLAR - MIX (ECS)CLAVER - B - FEMINEFC_PAV-1
15-12-201811:30RONDA - A - FEMTRIANGULARMATER - FEMINEFC_PAV-3
15-12-201812:00MATER - FEMTRIANGULARCLAVER - A - FEMINEFC_PAV-3
15-12-201812:30CLAVER - A - FEMTRIANGULARRONDA - A - FEMINEFC_PAV-3

JORNADA 5
12-01-201909:00RONDA - A - FEMCLAVER - A - FEMINEFC_PAV-1
12-01-201910:00MATER - FEMALPICAT - FEMINEFC_PAV-1
12-01-201911:00CLAVER - B - FEMCECELL - FEMINEFC_PAV-1
12-01-201911:30CAMP ESCOLAR - MIX (ECS)TRIANGULARBALAFIA - FEMINEFC_PAV-3
12-01-201912:00RONDA - B - FEMTRIANGULARBALAFIA - FEMINEFC_PAV-3
12-01-201912:30RONDA - B - FEMTRIANGULARCAMP ESCOLAR - MIX (ECS)INEFC_PAV-3