CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

VOLEIBOL - INF MIXTE/FEMENI - 5

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALPICAT - A - FEM (ECS)
CLAVER - A - FEM
CLAVER - C - FEM
CLAVER - D - FEM
FEDAC-LLEIDA - FEM (ECS)
MATER - MIX
MONTSUAR - FEM
RONDA - FEM

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1FEDAC-LLEIDA - FEM (ECS)4280
1CLAVER - C - FEM3210
1CLAVER - D - FEM3210
1ALPICAT - A - FEM (ECS)3210
1MATER - MIX3210
1CLAVER - A - FEM2140
1RONDA - FEM2140
1MONTSUAR - FEM000

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1FEDAC-LLEIDA - FEM (ECS)400482442802832
2ALPICAT - A - FEM (ECS)3300221092102130
3MATER - MIX3201161672102128
4CLAVER - C - FEM3102141852102126
5CLAVER - D - FEM3102141852102126
6RONDA - FEM2200201261401420
7CLAVER - A - FEM2101181441401418
8MONTSUAR - FEM00000000000

JORNADA 1
05-05-201809:00ALPICAT - A - FEM (ECS)10 - 6CLAVER - A - FEMMAGRANERS_PAV_2
05-05-201810:00CLAVER - C - FEM6 - 2FEDAC-LLEIDA - FEM (ECS)MAGRANERS_PAV_2
05-05-201810:30MATER - MIX6 - 2FEDAC-LLEIDA - FEM (ECS)MAGRANERS_PAV_2
05-05-201811:00MATER - MIX6 - 2CLAVER - C - FEMMAGRANERS_PAV_2
05-05-201811:30RONDA - FEM10 - 6CLAVER - D - FEMMAGRANERS_PAV_2
05-05-2018MONTSUAR - FEM( DESCANSA )

JORNADA 2
19-05-201810:00FEDAC-LLEIDA - FEM (ECS)2 - 6CLAVER - D - FEMMAGRANERS_PAV_2
19-05-201810:20ALPICAT - A - FEM (ECS)6 - 2FEDAC-LLEIDA - FEM (ECS)MAGRANERS_PAV_2
19-05-201810:40ALPICAT - A - FEM (ECS)6 - 2CLAVER - D - FEMMAGRANERS_PAV_2
19-05-201811:00MATER - MIX4 - 12CLAVER - A - FEMMAGRANERS_PAV_2
19-05-201812:00CLAVER - C - FEM6 - 10RONDA - FEMMAGRANERS_PAV_2
19-05-2018MONTSUAR - FEM( DESCANSA )