CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

VOLEIBOL - INF MIXTE/FEMENI - 2

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALPICAT - A - FEM (ECS)
CAMP ESCOLAR - MIX
CECELL - FEM
CLAVER - A - FEM
CLAVER - B - FEM
CLAVER - C - FEM
CLAVER - D - FEM
FEDAC-LLEIDA - FEM (ECS)
MATER - MIX
MONTSUAR - FEM (ECS)
RONDA - FEM
SANT JAUME - HEURES - MIX

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1CLAVER - B - FEM3210
1CLAVER - C - FEM3210
1RONDA - FEM3210
1CLAVER - D - FEM2140
1SANT JAUME - HEURES - MIX2140
1CECELL - FEM2140
1CAMP ESCOLAR - MIX2140
1ALPICAT - A - FEM (ECS)2140
1FEDAC-LLEIDA - FEM (ECS)2140
1MONTSUAR - FEM (ECS)2140
1MATER - MIX170
2CLAVER - A - FEM213-1

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1CLAVER - C - FEM3201191372102128
2CLAVER - B - FEM3201161672102128
3RONDA - FEM3102151752102126
4SANT JAUME - HEURES - MIX2200221061401420
5ALPICAT - A - FEM (ECS)2200221061401420
6CLAVER - A - FEM2200248614-11319
7CECELL - FEM2101161641401418
8CLAVER - D - FEM2002122021401416
9CAMP ESCOLAR - MIX2002102221401416
10FEDAC-LLEIDA - FEM (ECS)200282421401416
11MONTSUAR - FEM (ECS)200282421401416
12MATER - MIX1100124370710

JORNADA 1
03-02-201809:00MONTSUAR - FEM (ECS)4 - 12CLAVER - A - FEMINEFC_PAV-1
03-02-201810:00ALPICAT - A - FEM (ECS)12 - 4FEDAC-LLEIDA - FEM (ECS)INEFC_PAV-1
03-02-201810:00RONDA - FEM2 - 6CLAVER - B - FEMINEFC_PAV-4
03-02-201810:30CLAVER - B - FEM6 - 2CLAVER - C - FEMINEFC_PAV-4
03-02-201811:00CLAVER - D - FEM6 - 10SANT JAUME - HEURES - MIXINEFC_PAV-1
03-02-201811:00RONDA - FEM3 - 5CLAVER - C - FEMINEFC_PAV-4
03-02-201812:00CECELL - FEM10 - 6CAMP ESCOLAR - MIXINEFC_PAV-1
03-02-2018MATER - MIX( DESCANSA )

JORNADA 2
17-02-201809:00CLAVER - A - FEM12 - 4FEDAC-LLEIDA - FEM (ECS)INEFC_PAV-1
17-02-201810:00MONTSUAR - FEM (ECS)4 - 12SANT JAUME - HEURES - MIXINEFC_PAV-1
17-02-201810:00CLAVER - B - FEM4 - 12MATER - MIXINEFC_PAV-4
17-02-201811:00CECELL - FEM6 - 10ALPICAT - A - FEM (ECS)INEFC_PAV-1
17-02-201812:00CLAVER - C - FEM12 - 4CAMP ESCOLAR - MIXINEFC_PAV-1
17-02-201813:00CLAVER - D - FEM6 - 10RONDA - FEMINEFC_PAV-1

JORNADA 3
03-03-201809:00RONDA - FEMCLAVER - B - FEMINEFC_PAV-1
03-03-2018( DESCANSA )MONTSUAR - FEM (ECS)
03-03-201810:00ALPICAT - A - FEM (ECS)CLAVER - D - FEMINEFC_PAV-1
03-03-201811:00MATER - MIXCLAVER - A - FEMINEFC_PAV-1
03-03-201811:30CAMP ESCOLAR - MIXSANT JAUME - HEURES - MIXSANT JAUME - LES HEURES
03-03-201812:00FEDAC-LLEIDA - FEM (ECS)TRIANGULARCLAVER - C - FEMINEFC_PAV-1
03-03-201812:30CLAVER - C - FEMTRIANGULARCECELL - FEMINEFC_PAV-1
03-03-201813:00FEDAC-LLEIDA - FEM (ECS)TRIANGULARCECELL - FEMINEFC_PAV-1

JORNADA 4
10-03-2018MATER - MIX( DESCANSA )
10-03-201809:00SANT JAUME - HEURES - MIXFEDAC-LLEIDA - FEM (ECS)INEFC_PAV-4
10-03-201810:00CLAVER - B - FEMALPICAT - A - FEM (ECS)INEFC_PAV-1
10-03-201810:00MONTSUAR - FEM (ECS)TRIANGULARCAMP ESCOLAR - MIXINEFC_PAV-4
10-03-201810:30MONTSUAR - FEM (ECS)TRIANGULARCLAVER - C - FEMINEFC_PAV-4
10-03-201811:00CLAVER - D - FEMCECELL - FEMINEFC_PAV-1
10-03-201811:00CLAVER - C - FEMTRIANGULARCAMP ESCOLAR - MIXINEFC_PAV-4
10-03-201812:00CLAVER - A - FEMRONDA - FEMINEFC_PAV-1