CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

VOLEIBOL - BJ MIXTE - 2

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALPICAT - FEM
CECELL - FEM
CLAVER - A - FEM
CLAVER - B - MIX
CLAVER - C - MIX
JOC DE LA BOLA - FEM
MATER - FEM
PRACTIQUES 1 - FEM (EEM)
SANT JAUME - HEURES - MIX

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1CLAVER - A - FEM3210
1CLAVER - C - MIX3210
1CLAVER - B - MIX2140
1CECELL - FEM2140
1ALPICAT - FEM2140
1PRACTIQUES 1 - FEM (EEM)2140
1SANT JAUME - HEURES - MIX2140
1MATER - FEM2140
1JOC DE LA BOLA - FEM2140

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1CLAVER - A - FEM3111161662102127
2CLAVER - C - MIX3012102242102125
3PRACTIQUES 1 - FEM (EEM)2200221061401420
4ALPICAT - FEM2200201261401420
5CLAVER - B - MIX2101181441401418
6CECELL - FEM2101181441401418
7MATER - FEM21018841401418
8JOC DE LA BOLA - FEM2101141841401418
9SANT JAUME - HEURES - MIX2002102221401416

JORNADA 1
03-02-201809:00JOC DE LA BOLA - FEM10 - 6CLAVER - A - FEMINEFC_PAV-2_A
03-02-201809:45PRACTIQUES 1 - FEM (EEM)12 - 4SANT JAUME - HEURES - MIXINEFC_PAV-2_A
03-02-201810:30CECELL - FEM6 - 10ALPICAT - FEMINEFC_PAV-2_A
03-02-201811:15CLAVER - B - MIX12 - 4CLAVER - C - MIXINEFC_PAV-2_A
03-02-2018MATER - FEM( DESCANSA )

JORNADA 2
17-02-201809:45PRACTIQUES 1 - FEM (EEM)10 - 6CLAVER - B - MIXINEFC_PAV-2_A
17-02-201810:30CECELL - FEM12 - 4JOC DE LA BOLA - FEMINEFC_PAV-2_A
17-02-201811:15MATER - FEM2 - 6CLAVER - A - FEMINEFC_PAV-2_A
17-02-201811:30CLAVER - C - MIX2 - 6MATER - FEMINEFC_PAV-2_A
17-02-201811:45CLAVER - A - FEM4 - 4CLAVER - C - MIXINEFC_PAV-2_A
17-02-201812:00SANT JAUME - HEURES - MIX6 - 10ALPICAT - FEMINEFC_PAV-2_A

JORNADA 3
03-03-201809:00PRACTIQUES 1 - FEM (EEM)MATER - FEMINEFC_PAV-2_A
03-03-201809:45JOC DE LA BOLA - FEMCLAVER - C - MIXINEFC_PAV-2_A
03-03-201810:30CLAVER - A - FEMALPICAT - FEMINEFC_PAV-2_A
03-03-201811:15CLAVER - B - MIXTRIANGULARCECELL - FEMINEFC_PAV-2_A
03-03-201811:45CLAVER - B - MIXTRIANGULARSANT JAUME - HEURES - MIXINEFC_PAV-2_A
03-03-201812:15CECELL - FEMTRIANGULARSANT JAUME - HEURES - MIXINEFC_PAV-2_A