CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

VOLEIBOL - BJ MIXTE - 1

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALPICAT - FEM
CECELL - FEM
CLAVER - A - FEMTaronjanegre
CLAVER - B - MIXTaronjanegre
CLAVER - C - FEMTaronjanegre
JOC DE LA BOLA - FEMBLANCAblancs
MATER - FEMBLANCVERMELL
PRACTIQUES 1 - FEM (EEM)Taronja i blau mariblau mari
SANT JAUME - HEURES - MIXGROGANEGRE/BLAU MARI

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1CLAVER - A - FEM2140
1CLAVER - B - MIX2140
1JOC DE LA BOLA - FEM2140
1CLAVER - C - FEM170
1CECELL - FEM170
1ALPICAT - FEM170
1PRACTIQUES 1 - FEM (EEM)170
1SANT JAUME - HEURES - MIX170
1MATER - FEM170

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1CLAVER - B - MIX220016861401420
2JOC DE LA BOLA - FEM2011111331401417
3CLAVER - A - FEM201191531401417
4SANT JAUME - HEURES - MIX110093370710
5CECELL - FEM110062370710
6ALPICAT - FEM110062370710
7CLAVER - C - FEM10012617078
8PRACTIQUES 1 - FEM (EEM)10012617078
9MATER - FEM10013917078

JORNADA 1
11-11-201709:00SANT JAUME - HEURES - MIX9 - 3MATER - FEMINEFC_PAV-2_A
11-11-201709:45ALPICAT - FEM6 - 2PRACTIQUES 1 - FEM (EEM)INEFC_PAV-2_A
11-11-201710:30CLAVER - C - FEM2 - 6CECELL - FEMINEFC_PAV-2_A
11-11-201711:15CLAVER - A - FEM3 - 9CLAVER - B - MIXINEFC_PAV-2_A
11-11-201711:30JOC DE LA BOLA - FEM6 - 6CLAVER - A - FEMINEFC_PAV-2_A
11-11-201711:45CLAVER - B - MIX7 - 5JOC DE LA BOLA - FEMINEFC_PAV-2_A

JORNADA 2
18-11-201709:00PRACTIQUES 1 - FEM (EEM)CLAVER - C - FEMINEFC_PAV-2_A
18-11-201709:45CLAVER - B - MIXJOC DE LA BOLA - FEMINEFC_PAV-2_A
18-11-201710:30CECELL - FEMCLAVER - A - FEMINEFC_PAV-2_A
18-11-201711:15MATER - FEMTRIANGULARALPICAT - FEMINEFC_PAV-2
18-11-201711:30SANT JAUME - HEURES - MIXTRIANGULARMATER - FEMINEFC_PAV-2
18-11-201711:45SANT JAUME - HEURES - MIXTRIANGULARALPICAT - FEMINEFC_PAV-2