CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

BASQUET - ALV MIXTE - 5

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALMACELLES BASQUET - MIX
CLAVER - A - MIX (ECS)
CLAVER - B - MAS
ESCOLA MAIALS - MIX (ECS)
GODAS - A - MAS (ECS)
GODAS - B - MAS (EEM)
PINYANA - MIX (ECS) (EEM)

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1CLAVER - A - MIX (ECS)4280
1ALMACELLES BASQUET - MIX4280
1PINYANA - MIX (ECS) (EEM)3210
1ESCOLA MAIALS - MIX (ECS)3210
1CLAVER - B - MAS2140
1GODAS - A - MAS (ECS)000
1GODAS - B - MAS (EEM)000

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1CLAVER - A - MIX (ECS)43011913102802838
2ALMACELLES BASQUET - MIX4103131962802834
3PINYANA - MIX (ECS) (EEM)330024892102130
4ESCOLA MAIALS - MIX (ECS)300382432102124
5CLAVER - B - MAS2101161641401418
6GODAS - A - MAS (ECS)00000000000
7GODAS - B - MAS (EEM)00000000000

PARTITS AJORNATS
04-05-2019GODAS - A - MAS (ECS)GODAS - B - MAS (EEM)

JORNADA 1
04-05-201910:00CLAVER - B - MAS4 - 12PINYANA - MIX (ECS) (EEM)CAPPONT_PAV-1
04-05-201911:00ESCOLA MAIALS - MIX (ECS)2 - 6CLAVER - A - MIX (ECS)CAPPONT_PAV-1
04-05-201911:30CLAVER - A - MIX (ECS)5 - 3ALMACELLES BASQUET - MIXCAPPONT_PAV-1
04-05-201912:00ESCOLA MAIALS - MIX (ECS)2 - 6ALMACELLES BASQUET - MIXCAPPONT_PAV-1
04-05-2019GODAS - A - MAS (ECS)GODAS - B - MAS (EEM)( AJORNAT )

JORNADA 2
18-05-201911:30PINYANA - MIX (ECS) (EEM)6 - 2ALMACELLES BASQUET - MIXPARDINYES_PAV-3
18-05-201912:00ALMACELLES BASQUET - MIX2 - 6CLAVER - A - MIX (ECS)PARDINYES_PAV-3
18-05-201912:30CLAVER - B - MAS12 - 4ESCOLA MAIALS - MIX (ECS)PARDINYES_PAV-1
18-05-201912:30PINYANA - MIX (ECS) (EEM)6 - 2CLAVER - A - MIX (ECS)PARDINYES_PAV-3
18-05-2019GODAS - B - MAS (EEM)( DESCANSA )
18-05-2019GODAS - A - MAS (ECS)( DESCANSA )