CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

BASQUET - INF MIXTE - 1

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALMACELLES BASQUET - MAS
ALMENAR, C.B. - MAS (ECS)
CAMP ESCOLAR - MIX
CLAVER - MIX
RONDA - MAS
SAGRADA FAMILIA - MASBlaumariBlaumari

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1RONDA - MAS170
1ALMENAR, C.B. - MAS (ECS)170
1CAMP ESCOLAR - MIX170
1CLAVER - MIX170
1SAGRADA FAMILIA - MAS170
1ALMACELLES BASQUET - MAS170

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1ALMACELLES BASQUET - MAS1100124370710
2RONDA - MAS1100115370710
3CLAVER - MIX1100106370710
4CAMP ESCOLAR - MIX100161017078
5ALMENAR, C.B. - MAS (ECS)100151117078
6SAGRADA FAMILIA - MAS100141217078

JORNADA 1
10-11-201809:00RONDA - MAS11 - 5ALMENAR, C.B. - MAS (ECS)PARDINYES_PAV-1
10-11-201810:00CAMP ESCOLAR - MIX6 - 10CLAVER - MIXPARDINYES_PAV-1
10-11-201812:00SAGRADA FAMILIA - MAS4 - 12ALMACELLES BASQUET - MASPARDINYES_PAV-1

JORNADA 2
17-11-201809:00ALMENAR, C.B. - MAS (ECS)SAGRADA FAMILIA - MASPARDINYES_PAV-1
17-11-201810:00CLAVER - MIXRONDA - MASPARDINYES_PAV-1
17-11-201812:00ALMACELLES BASQUET - MASCAMP ESCOLAR - MIXPARDINYES_PAV-1

JORNADA 3
01-12-201809:00ALMENAR, C.B. - MAS (ECS)CLAVER - MIXPARDINYES_PAV-1
01-12-201810:00SAGRADA FAMILIA - MASCAMP ESCOLAR - MIXPARDINYES_PAV-1
01-12-201812:00RONDA - MASALMACELLES BASQUET - MASPARDINYES_PAV-1

JORNADA 4
15-12-201809:00ALMENAR, C.B. - MAS (ECS)CAMP ESCOLAR - MIXCAMPS ELISIS_PAV
15-12-201810:00SAGRADA FAMILIA - MASRONDA - MASCAMPS ELISIS_PAV
15-12-201812:00CLAVER - MIXALMACELLES BASQUET - MASCAMPS ELISIS_PAV

JORNADA 5
12-01-201909:00CLAVER - MIXSAGRADA FAMILIA - MASPARDINYES_PAV-1
12-01-201910:00CAMP ESCOLAR - MIXRONDA - MASPARDINYES_PAV-1
12-01-201911:30ALMACELLES BASQUET - MASALMENAR, C.B. - MAS (ECS)ALMENAR_PAV