CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

BASQUET - BJ MIXTE - 5

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALMENAR, C.B. - MIX
CLAVER - MIX
GODAS - A - MAS (EEM)
GODAS - B - MIX (EEM)
JOC DE LA BOLA - MIX
PINYANA - MIX (ECS) (EEM)

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1CLAVER - MIX3210
1PINYANA - MIX (ECS) (EEM)3210
1ALMENAR, C.B. - MIX2140
1GODAS - A - MAS (EEM)2140
1GODAS - B - MIX (EEM)170
1JOC DE LA BOLA - MIX170

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1PINYANA - MIX (ECS) (EEM)3201171572102128
2CLAVER - MIX3003102232102124
3GODAS - A - MAS (EEM)220012461401420
4ALMENAR, C.B. - MIX2002122021401416
5GODAS - B - MIX (EEM)1100115370710
6JOC DE LA BOLA - MIX1100106370710

PARTITS AJORNATS
05-05-2018GODAS - A - MAS (EEM)GODAS - B - MIX (EEM)

JORNADA 1
05-05-201809:00CLAVER - MIX6 - 10JOC DE LA BOLA - MIXPARDINYES_PAV-1
05-05-201810:00ALMENAR, C.B. - MIX7 - 9PINYANA - MIX (ECS) (EEM)PARDINYES_PAV-1
05-05-2018GODAS - A - MAS (EEM)GODAS - B - MIX (EEM)( AJORNAT )

JORNADA 2
19-05-201809:00PINYANA - MIX (ECS) (EEM)6 - 2CLAVER - MIXPARDINYES_PAV-1
19-05-201809:30GODAS - A - MAS (EEM)6 - 2CLAVER - MIXPARDINYES_PAV-1
19-05-201810:00PINYANA - MIX (ECS) (EEM)2 - 6GODAS - A - MAS (EEM)PARDINYES_PAV-1
19-05-201810:00GODAS - B - MIX (EEM)11 - 5ALMENAR, C.B. - MIXPARDINYES_PAV-2
19-05-2018JOC DE LA BOLA - MIX( DESCANSA )