CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

BASQUET - ALV MIXTE - 5

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALMACELLES BASQUET - MIX
ALMENAR, C.B. - MAS
CLAVER - A - MIX
CLAVER - B - MIX
GODAS - A - MAS (EEM)
GODAS - B - MAS (EEM)
JOC DE LA BOLA - MIX (EEM)
PINYANA - MIX (ECS) (EEM)
SAGRADA FAMILIA - MAS

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1ALMENAR, C.B. - MAS3210
1CLAVER - A - MIX3210
1PINYANA - MIX (ECS) (EEM)3210
1CLAVER - B - MIX2140
1SAGRADA FAMILIA - MAS2140
1ALMACELLES BASQUET - MIX170
1GODAS - B - MAS (EEM)170
1JOC DE LA BOLA - MIX (EEM)170
1GODAS - A - MAS (EEM)000

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1PINYANA - MIX (ECS) (EEM)3300221092102130
2ALMENAR, C.B. - MAS3201181472102128
3CLAVER - A - MIX3003102232102124
4CLAVER - B - MIX2101161641401418
5SAGRADA FAMILIA - MAS2101161641401418
6JOC DE LA BOLA - MIX (EEM)1100124370710
7GODAS - B - MAS (EEM)100161017078
8ALMACELLES BASQUET - MIX100141217078
9GODAS - A - MAS (EEM)00000000000

PARTITS AJORNATS
05-05-2018GODAS - A - MAS (EEM)GODAS - B - MAS (EEM)

JORNADA 1
05-05-201809:00ALMENAR, C.B. - MAS10 - 6CLAVER - A - MIXPARDINYES_PAV-2
05-05-201811:00PINYANA - MIX (ECS) (EEM)10 - 6CLAVER - B - MIXPARDINYES_PAV-1
05-05-201812:00JOC DE LA BOLA - MIX (EEM)12 - 4SAGRADA FAMILIA - MASPARDINYES_PAV-1
05-05-2018GODAS - A - MAS (EEM)GODAS - B - MAS (EEM)( AJORNAT )

JORNADA 2
19-05-201809:00ALMENAR, C.B. - MAS2 - 6PINYANA - MIX (ECS) (EEM)PARDINYES_PAV-2
19-05-201809:00GODAS - B - MAS (EEM)6 - 10CLAVER - B - MIXPARDINYES_PAV-3
19-05-201809:20ALMENAR, C.B. - MAS6 - 2CLAVER - A - MIXPARDINYES_PAV-2
19-05-201809:40PINYANA - MIX (ECS) (EEM)6 - 2CLAVER - A - MIXPARDINYES_PAV-2
19-05-201810:00SAGRADA FAMILIA - MAS12 - 4ALMACELLES BASQUET - MIXPARDINYES_PAV-3
19-05-2018GODAS - A - MAS (EEM)( DESCANSA )
19-05-2018JOC DE LA BOLA - MIX (EEM)( DESCANSA )