CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

BASQUET - BJ MIXTE - 2

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALMENAR, C.B. - MIX
ARABELL - FEMBlancBlau Mar
CALASSANÇ - FEM (EEM)BLAVABLAUS
CLAVER - MIX
GODAS - A - MAS (EEM)
GODAS - B - MIX (EEM)
JOC DE LA BOLA - MIX
PINYANA - MIX (ECS) (EEM)

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1CLAVER - MIX2140
1ALMENAR, C.B. - MIX2140
1GODAS - B - MIX (EEM)2140
1CALASSANÇ - FEM (EEM)2140
1ARABELL - FEM2140
1JOC DE LA BOLA - MIX2140
2PINYANA - MIX (ECS) (EEM)212-2
2GODAS - A - MAS (EEM)212-2

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1JOC DE LA BOLA - MIX2200211161401420
2GODAS - B - MIX (EEM)2200201261401420
3CLAVER - MIX2020161641401418
4GODAS - A - MAS (EEM)21102012514-21217
5ALMENAR, C.B. - MIX2011151731401417
6PINYANA - MIX (ECS) (EEM)21011616414-21216
7CALASSANÇ - FEM (EEM)2002102221401416
8ARABELL - FEM2002102221401416

JORNADA 1
03-02-201809:00PINYANA - MIX (ECS) (EEM)4 - 12GODAS - A - MAS (EEM)CAPPONT_PAV-1
03-02-201809:00CLAVER - MIX8 - 8ALMENAR, C.B. - MIXCAPPONT_PAV-2
03-02-201810:00JOC DE LA BOLA - MIX12 - 4CALASSANÇ - FEM (EEM)CAPPONT_PAV-2
03-02-201811:00GODAS - B - MIX (EEM)10 - 6ARABELL - FEMCAPPONT_PAV-2

JORNADA 2
17-02-201809:00ALMENAR, C.B. - MIX7 - 9JOC DE LA BOLA - MIXCAPPONT_PAV-1
17-02-201809:00GODAS - A - MAS (EEM)8 - 8CLAVER - MIXCAPPONT_PAV-2
17-02-201810:00GODAS - B - MIX (EEM)10 - 6CALASSANÇ - FEM (EEM)CAPPONT_PAV-2
17-02-201811:30ARABELL - FEM4 - 12PINYANA - MIX (ECS) (EEM)CAPPONT_PAV-1

JORNADA 3
03-03-201809:00ALMENAR, C.B. - MIXGODAS - A - MAS (EEM)CAPPONT_PAV-1
03-03-201809:00CLAVER - MIXARABELL - FEMCAPPONT_PAV-2
03-03-201810:00JOC DE LA BOLA - MIXGODAS - B - MIX (EEM)CAPPONT_PAV-2
03-03-201812:00CALASSANÇ - FEM (EEM)PINYANA - MIX (ECS) (EEM)CAPPONT_PAV-2