CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

BASQUET - INF MIXTE - 1

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALMACELLES BASQUET - MIXROIGROIG
ALMENAR, C.B. - MASverdaverd
CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)NEGRAVERMELL
CLAVER - MIXtaronjanegre
RONDA - MASblanc blavablanc blaus
SAGRADA FAMILIA - MASBlaumariBLAUMARI

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1CLAVER - MIX2140
1ALMENAR, C.B. - MAS2140
1CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)2140
1ALMACELLES BASQUET - MIX2140
1SAGRADA FAMILIA - MAS2140
1RONDA - MAS2140

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1ALMENAR, C.B. - MAS2200411261401420
2RONDA - MAS2200694161401420
3CLAVER - MIX210150541401418
4CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)2101615241401418
5SAGRADA FAMILIA - MAS2002287421401416
6ALMACELLES BASQUET - MIX2002218621401416

JORNADA 1
04-11-201709:00CLAVER - MIX0 - 3ALMENAR, C.B. - MASPARDINYES_PAV-1
04-11-201712:00CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)36 - 19ALMACELLES BASQUET - MIXPARDINYES_PAV-1
04-11-201713:00SAGRADA FAMILIA - MAS16 - 36RONDA - MASPARDINYES_PAV-1

JORNADA 2
11-11-201709:00ALMENAR, C.B. - MAS38 - 12SAGRADA FAMILIA - MASPARDINYES_PAV-1
11-11-201712:00ALMACELLES BASQUET - MIX2 - 50CLAVER - MIXPARDINYES_PAV-1
11-11-201713:00RONDA - MAS33 - 25CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)PARDINYES_PAV-1

JORNADA 3
18-11-201709:00ALMENAR, C.B. - MASCAMP ESCOLAR - MAS (ECS)PARDINYES_PAV-1
18-11-201712:00ALMACELLES BASQUET - MIXRONDA - MASPARDINYES_PAV-1
18-11-201713:00SAGRADA FAMILIA - MASCLAVER - MIXPARDINYES_PAV-1