CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

BASQUET - ALV MIXTE - 1

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALMACELLES BASQUET - MIXROIGROIG
ALMENAR, C.B. - MIX (ECS)verdaverd
ARABELL - FEM
CLAVER - A - MIXtaronjanegre
CLAVER - B - MIXtaronjanegre
GODAS - A - MIX (EEM)GROCBLAU
GODAS - B - MAS (EEM)grocblau
JOC DE LA BOLA - MIX (EEM)BLANCAblancs
PINYANA - A - MIX (EEM)vermellavermell
PINYANA - B - MIXvermellavermell
PRACTIQUES 2 - A - MIX (EEM)VERMELLVERMELL
PRACTIQUES 2 - B - MIXVERMELLVERMELL
SAGRADA FAMILIA - FEMBlaumariBLAUMARI

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1PRACTIQUES 2 - B - MIX2140
1CLAVER - A - MIX2140
1CLAVER - B - MIX2140
1PINYANA - B - MIX2140
1GODAS - A - MIX (EEM)2140
1PRACTIQUES 2 - A - MIX (EEM)170
1ALMENAR, C.B. - MIX (ECS)170
1ALMACELLES BASQUET - MIX170
1PINYANA - A - MIX (EEM)170
1GODAS - B - MAS (EEM)170
1JOC DE LA BOLA - MIX (EEM)170
1SAGRADA FAMILIA - FEM170
1ARABELL - FEM170

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1PRACTIQUES 2 - B - MIX220024861401420
2GODAS - A - MIX (EEM)220012461401420
3PINYANA - B - MIX21017941401418
4CLAVER - A - MIX200251121401416
5CLAVER - B - MIX200282421401416
6PRACTIQUES 2 - A - MIX (EEM)1100124370710
7JOC DE LA BOLA - MIX (EEM)1100124370710
8ARABELL - FEM1100106370710
9GODAS - B - MAS (EEM)10108827079
10SAGRADA FAMILIA - FEM10108827079
11ALMENAR, C.B. - MIX (ECS)100161017078
12ALMACELLES BASQUET - MIX100141217078
13PINYANA - A - MIX (EEM)100141217078

JORNADA 1
04-11-201710:00CLAVER - B - MIX4 - 12PRACTIQUES 2 - B - MIXPARDINYES_PAV-1
04-11-2017GODAS - B - MAS (EEM)( DESCANSA )
04-11-201709:00ALMENAR, C.B. - MIX (ECS)PRACTIQUES 2 - A - MIX (EEM)PARDINYES_PAV-2
04-11-201710:00PINYANA - A - MIX (EEM)CLAVER - A - MIXPARDINYES_PAV-2
04-11-201711:00ARABELL - FEMPINYANA - B - MIXPARDINYES_PAV-2
04-11-201712:00GODAS - A - MIX (EEM)ALMACELLES BASQUET - MIXPARDINYES_PAV-2
04-11-201713:00SAGRADA FAMILIA - FEMJOC DE LA BOLA - MIX (EEM)PARDINYES_PAV-2

JORNADA 2
11-11-201709:00ARABELL - FEM10 - 6ALMENAR, C.B. - MIX (ECS)PARDINYES_PAV-2
11-11-201710:00PRACTIQUES 2 - B - MIX12 - 4PINYANA - A - MIX (EEM)PARDINYES_PAV-1
11-11-201710:30CLAVER - A - MIX2 - 6GODAS - A - MIX (EEM)PARDINYES_PAV-2
11-11-201711:00PRACTIQUES 2 - A - MIX (EEM)12 - 4CLAVER - B - MIXCAPPONT_PAV-1
11-11-201711:00PINYANA - B - MIX2 - 6GODAS - A - MIX (EEM)PARDINYES_PAV-2
11-11-201711:30PINYANA - B - MIX5 - 3CLAVER - A - MIXPARDINYES_PAV-2
11-11-201712:00ALMACELLES BASQUET - MIX4 - 12JOC DE LA BOLA - MIX (EEM)PARDINYES_PAV-2
11-11-201713:00GODAS - B - MAS (EEM)8 - 8SAGRADA FAMILIA - FEMPARDINYES_PAV-2

JORNADA 3
18-11-2017( DESCANSA )GODAS - A - MIX (EEM)
18-11-201709:00ALMENAR, C.B. - MIX (ECS)PINYANA - B - MIXPARDINYES_PAV-2
18-11-201710:00PRACTIQUES 2 - B - MIXCLAVER - A - MIXPARDINYES_PAV-2
18-11-201711:00CLAVER - B - MIXGODAS - B - MAS (EEM)CAPPONT_PAV-1
18-11-201712:00ARABELL - FEMJOC DE LA BOLA - MIX (EEM)CAPPONT_PAV-1
18-11-201712:00PRACTIQUES 2 - A - MIX (EEM)ALMACELLES BASQUET - MIXPARDINYES_PAV-2
18-11-201713:00PINYANA - A - MIX (EEM)SAGRADA FAMILIA - FEMPARDINYES_PAV-2