CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - JUV MASCULI - 5

EQUIPCAMISETAPANTALONS
BINÉFAR - MAS
JARDINS DEL SEGRIA - A - MAS
JARDINS DEL SEGRIA - B - MAS
TEMPLERS - A - MAS
TEMPLERS - B - MAS
TORRE VICENS - MIXgroganegre

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1BINÉFAR - MAS2140
1TORRE VICENS - MIX2140
1JARDINS DEL SEGRIA - A - MAS2140
1JARDINS DEL SEGRIA - B - MAS2140
1TEMPLERS - A - MAS2140
1TEMPLERS - B - MAS2140

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1JARDINS DEL SEGRIA - B - MAS21108351401419
2BINÉFAR - MAS211011751401419
3JARDINS DEL SEGRIA - A - MAS21016541401418
4TEMPLERS - A - MAS21014441401418
5TORRE VICENS - MIX21012641401418
6TEMPLERS - B - MAS200261221401416

JORNADA 1
04-05-201909:00TEMPLERS - A - MAS3 - 2JARDINS DEL SEGRIA - A - MASEPISCOPAL_EXT-1
04-05-201909:00TORRE VICENS - MIX0 - 5JARDINS DEL SEGRIA - B - MASEPISCOPAL_EXT-2
04-05-201910:00BINÉFAR - MAS8 - 4TEMPLERS - B - MASEPISCOPAL_EXT-1

JORNADA 2
18-05-201910:00TORRE VICENS - MIX2 - 1TEMPLERS - A - MASEPISCOPAL_EXT-1
18-05-201911:00JARDINS DEL SEGRIA - B - MAS3 - 3BINÉFAR - MASMARISTES_EXT-1
18-05-201912:00TEMPLERS - B - MAS2 - 4JARDINS DEL SEGRIA - A - MASMARISTES_EXT-1