CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - CAD MIXTE/MASCULI - 5

EQUIPCAMISETAPANTALONS
BINÉFAR - MAS
CALIDOSCOPI - MIX
CLAVER - MAS
LLADONOSA - MAS
RONDA - MAS (ECS)
SAGRADA FAMILIA - MIXBaumariblaumari
TORRE VICENS - A - MIXGROGANEGRE
TORRE VICENS - B - MIX (ECS)groganegre

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1CALIDOSCOPI - MIX3210
1TORRE VICENS - B - MIX (ECS)3210
1CLAVER - MAS3210
1RONDA - MAS (ECS)2140
1BINÉFAR - MAS2140
1LLADONOSA - MAS2140
1SAGRADA FAMILIA - MIX2140
1TORRE VICENS - A - MIX170

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1CLAVER - MAS330019292102130
2TORRE VICENS - B - MIX (ECS)320113872102128
3CALIDOSCOPI - MIX310241252102126
4SAGRADA FAMILIA - MIX21109851401419
5RONDA - MAS (ECS)210171041401418
6BINÉFAR - MAS200261021401416
7LLADONOSA - MAS200221021401416
8TORRE VICENS - A - MIX10106627079

JORNADA 1
04-05-201909:00SAGRADA FAMILIA - MIX6 - 6TORRE VICENS - A - MIXMAGRANERS_PAV
04-05-201909:00RONDA - MAS (ECS)0 - 8CLAVER - MASMARISTES_EXT-1
04-05-201909:00LLADONOSA - MAS0 - 3CALIDOSCOPI - MIXMARISTES_EXT-2
04-05-201910:00TORRE VICENS - B - MIX (ECS)7 - 4BINÉFAR - MASEPISCOPAL_EXT-2

JORNADA 2
18-05-201909:00BINÉFAR - MAS2 - 3SAGRADA FAMILIA - MIXJUANJO GARRA_PAV
18-05-201910:30CLAVER - MAS8 - 0CALIDOSCOPI - MIXEPISCOPAL_EXT-2
18-05-201911:00CLAVER - MAS3 - 2TORRE VICENS - B - MIX (ECS)EPISCOPAL_EXT-2
18-05-201911:00RONDA - MAS (ECS)7 - 2LLADONOSA - MASMARISTES_EXT-2
18-05-201911:30CALIDOSCOPI - MIX1 - 4TORRE VICENS - B - MIX (ECS)EPISCOPAL_EXT-2
18-05-2019TORRE VICENS - A - MIX( DESCANSA )