CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - INF MIXTE/MASCULI - 5

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALFARRAS
BINÉFAR - MAS
CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)
CLAVER - MAS
EPISCOPAL - A - MAS
EPISCOPAL - B - MIX
EPISCOPAL - C - MIX
MARIA RUBIES - MIX (ECS)
PAS A PAS - MIX
TORRE VICENS - A - MAS (ECS)GrogaNegre
TORRE VICENS - B - MAS (ECS)Groganegres

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1BINÉFAR - MAS3210
1TORRE VICENS - B - MAS (ECS)3210
1PAS A PAS - MIX2140
1EPISCOPAL - A - MAS2140
1EPISCOPAL - B - MIX2140
1EPISCOPAL - C - MIX2140
1ALFARRAS2140
1TORRE VICENS - A - MAS (ECS)2140
1CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)2140
1CLAVER - MAS2140
1MARIA RUBIES - MIX (ECS)2140

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1TORRE VICENS - B - MAS (ECS)311112662102127
2BINÉFAR - MAS301231242102125
3EPISCOPAL - A - MAS220012361401420
4EPISCOPAL - B - MIX220016761401420
5TORRE VICENS - A - MAS (ECS)220012461401420
6EPISCOPAL - C - MIX21015541401418
7CLAVER - MAS20203341401418
8MARIA RUBIES - MIX (ECS)210161141401418
9PAS A PAS - MIX2101131941401418
10ALFARRAS20022621401416
11CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)200291721401416

JORNADA 1
04-05-201909:00TORRE VICENS - B - MAS (ECS)2 - 4EPISCOPAL - B - MIXEPISCOPAL_PAV
04-05-201910:00ALFARRAS1 - 3EPISCOPAL - A - MASEPISCOPAL_PAV
04-05-201910:00BINÉFAR - MAS2 - 3TORRE VICENS - A - MAS (ECS)MAGRANERS_PAV
04-05-201911:00CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)7 - 8PAS A PAS - MIXEPISCOPAL_EXT-1
04-05-201911:00EPISCOPAL - C - MIX2 - 4MARIA RUBIES - MIX (ECS)EPISCOPAL_EXT-2
04-05-2019CLAVER - MAS( DESCANSA )

JORNADA 2
18-05-201909:00EPISCOPAL - B - MIX12 - 5PAS A PAS - MIXEPISCOPAL_EXT-1
18-05-201909:00BINÉFAR - MAS0 - 8TORRE VICENS - B - MAS (ECS)MARISTES_EXT-3
18-05-201909:30CLAVER - MAS2 - 2TORRE VICENS - B - MAS (ECS)MARISTES_EXT-3
18-05-201910:00EPISCOPAL - A - MAS9 - 2CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)EPISCOPAL_PAV
18-05-201910:00BINÉFAR - MAS1 - 1CLAVER - MASMARISTES_EXT-3
18-05-201911:00MARIA RUBIES - MIX (ECS)2 - 9TORRE VICENS - A - MAS (ECS)EPISCOPAL_EXT-1
18-05-201911:00EPISCOPAL - C - MIX3 - 1ALFARRASEPISCOPAL_PAV