CONSELL ESPORTIU DEL SEGRI└
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - ALV MIXTE/MASCULI - 5

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALBA - MIX (EEM)
ALFARRAS
CLAVER - MAS
EPISCOPAL - A - MIX
EPISCOPAL - B - MAS
ESPIGA - B - MAS (ECS) (EEM)
FEDAC-LLEIDA - A - MIX
FEDAC-LLEIDA - B - MAS
LESTONNAC - A - MIX
LESTONNAC - B - MAS
MARISTES - MIX
PA¤SOS CATALANS - MIX
PAS A PAS - MIX
PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)
SAGRADA FAMILIA - MIXBlaumariBlaumari
SANTA ANNA - MAS

CLASSIFICACIË PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1LESTONNAC - B - MAS3210
1PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)3210
1PA¤SOS CATALANS - MIX3210
1LESTONNAC - A - MIX2140
1PAS A PAS - MIX2140
1ALBA - MIX (EEM)2140
1EPISCOPAL - A - MIX2140
1EPISCOPAL - B - MAS2140
1ALFARRAS2140
1SANTA ANNA - MAS2140
1ESPIGA - B - MAS (ECS) (EEM)2140
1CLAVER - MAS2140
1FEDAC-LLEIDA - A - MIX2140
1MARISTES - MIX2140
1FEDAC-LLEIDA - B - MAS2140
1SAGRADA FAMILIA - MIX170

CLASSIFICACIË PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)330016892102130
2PA¤SOS CATALANS - MIX3201141072102128
3LESTONNAC - B - MAS300361832102124
4CLAVER - MAS220024861401420
5ALBA - MIX (EEM)220023961401420
6ALFARRAS2200211161401420
7SANTA ANNA - MAS2200211161401420
8LESTONNAC - A - MIX2101171541401418
9ESPIGA - B - MAS (ECS) (EEM)2101161641401418
10MARISTES - MIX2101161641401418
11FEDAC-LLEIDA - B - MAS2002122021401416
12EPISCOPAL - A - MIX2002112121401416
13PAS A PAS - MIX2002102221401416
14EPISCOPAL - B - MAS200292321401416
15FEDAC-LLEIDA - A - MIX200282421401416
16SAGRADA FAMILIA - MIX1100124370710

JORNADA 1
04-05-201909:30CLAVER - MAS12 - 4LESTONNAC - B - MASJOAN XXIII_EXT-1
04-05-201910:30LESTONNAC - A - MIX7 - 9SANTA ANNA - MASJOAN XXIII_EXT-1
04-05-201911:00SAGRADA FAMILIA - MIX12 - 4FEDAC-LLEIDA - A - MIXMAGRANERS_PAV
04-05-201911:00FEDAC-LLEIDA - B - MAS6 - 10PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)MARISTES_EXT-3
04-05-201912:00EPISCOPAL - B - MAS5 - 11ALFARRASEPISCOPAL_EXT-1
04-05-201912:00ALBA - MIX (EEM)11 - 5EPISCOPAL - A - MIXEPISCOPAL_PAV
04-05-201913:00PAS A PAS - MIX4 - 12ESPIGA - B - MAS (ECS) (EEM)EPISCOPAL_EXT-1
04-05-201913:00MARISTES - MIX6 - 10PA¤SOS CATALANS - MIXMARISTES_EXT-2

JORNADA 2
18-05-201911:30LESTONNAC - A - MIX10 - 6PAS A PAS - MIXLESTONNAC_EXT
18-05-201911:30ALBA - MIX (EEM)12 - 4ESPIGA - B - MAS (ECS) (EEM)MARISTES_EXT-3
18-05-201912:00SANTA ANNA - MAS12 - 4FEDAC-LLEIDA - A - MIXEPISCOPAL_EXT-1
18-05-201912:00ALFARRAS10 - 6EPISCOPAL - A - MIXEPISCOPAL_EXT-2
18-05-201912:00EPISCOPAL - B - MAS4 - 12CLAVER - MASEPISCOPAL_PAV
18-05-201912:30LESTONNAC - B - MAS1 - 3PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)LESTONNAC_EXT
18-05-201913:00PRACTIQUES 1 - MIX (ECS)3 - 1PA¤SOS CATALANS - MIXLESTONNAC_EXT
18-05-201913:00FEDAC-LLEIDA - B - MAS6 - 10MARISTES - MIXMARISTES_EXT-2
18-05-201913:30LESTONNAC - B - MAS1 - 3PA¤SOS CATALANS - MIXLESTONNAC_EXT
18-05-2019SAGRADA FAMILIA - MIX( DESCANSA )