CONSELL ESPORTIU DEL SEGRI└
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - BJ MIXTE/MASCULI - 5

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALFARRAS - A
ALFARRAS - B
CAMPS ELISIS - MIX (ECS) (EEM)
CLAVER - A - MAS
CLAVER - B - MAS
EPISCOPAL - A - MAS (ECS)
EPISCOPAL - B - MAS
ESPIGA - A - MAS (EEM)
ESPIGA - B - MIX (EEM)
FEDAC-LLEIDA - MAS
LESTONNAC - A - MAS
LESTONNAC - B - MAS
MARISTES - MAS
MATER - MAS
PA¤SOS CATALANS - MAS
PRACTIQUES 1 - MAS (ECS)
SAGRADA FAMILIA - MASBlaumariBlaumari
SANTA ANNA - MAS
TONUCCI - A - MIX (EEM)
TONUCCI - B - MAS (EEM)

CLASSIFICACIË PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1CLAVER - B - MAS3210
1LESTONNAC - B - MAS3210
1PA¤SOS CATALANS - MAS3210
1LESTONNAC - A - MAS2140
1EPISCOPAL - A - MAS (ECS)2140
1EPISCOPAL - B - MAS2140
1ALFARRAS - B2140
1SANTA ANNA - MAS2140
1ESPIGA - A - MAS (EEM)2140
1ESPIGA - B - MIX (EEM)2140
1CLAVER - A - MAS2140
1CAMPS ELISIS - MIX (ECS) (EEM)2140
1FEDAC-LLEIDA - MAS2140
1MARISTES - MAS2140
1PRACTIQUES 1 - MAS (ECS)2140
1TONUCCI - A - MIX (EEM)2140
1TONUCCI - B - MAS (EEM)2140
1ALFARRAS - A170
1SAGRADA FAMILIA - MAS170
1MATER - MAS170

CLASSIFICACIË PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1PA¤SOS CATALANS - MAS3201171572102128
2LESTONNAC - B - MAS3111151762102127
3CLAVER - B - MAS3012122042102125
4LESTONNAC - A - MAS220024861401420
5ESPIGA - A - MAS (EEM)2200211161401420
6CLAVER - A - MAS2110191351401419
7FEDAC-LLEIDA - MAS2110181451401419
8TONUCCI - B - MAS (EEM)2110181451401419
9EPISCOPAL - A - MAS (ECS)2101171541401418
10PRACTIQUES 1 - MAS (ECS)2101171541401418
11ESPIGA - B - MIX (EEM)2101161641401418
12MARISTES - MAS2101161641401418
13EPISCOPAL - B - MAS2101151741401418
14CAMPS ELISIS - MIX (ECS) (EEM)2011151731401417
15TONUCCI - A - MIX (EEM)2002112121401416
16ALFARRAS - B2002102221401416
17SANTA ANNA - MAS200282421401416
18ALFARRAS - A1100115370710
19MATER - MAS1100115370710
20SAGRADA FAMILIA - MAS100151117078

JORNADA 1
04-05-201909:00TONUCCI - B - MAS (EEM)10 - 6MARISTES - MASMARISTES_EXT-3
04-05-201910:00MATER - MAS11 - 5PRACTIQUES 1 - MAS (ECS)MARISTES_EXT-3
04-05-201911:00ALFARRAS - A11 - 5EPISCOPAL - B - MASEPISCOPAL_PAV
04-05-201911:00CLAVER - B - MAS5 - 11ESPIGA - A - MAS (EEM)MARISTES_EXT-2
04-05-201911:30SANTA ANNA - MAS4 - 12LESTONNAC - A - MASJOAN XXIII_EXT-1
04-05-201912:00ESPIGA - B - MIX (EEM)10 - 6ALFARRAS - BEPISCOPAL_EXT-2
04-05-201912:00SAGRADA FAMILIA - MAS5 - 11CLAVER - A - MASMARISTES_EXT-2
04-05-201912:00PA¤SOS CATALANS - MAS9 - 7CAMPS ELISIS - MIX (ECS) (EEM)MARISTES_EXT-3
04-05-201912:30FEDAC-LLEIDA - MAS10 - 6LESTONNAC - B - MASJOAN XXIII_EXT-1
04-05-201913:00EPISCOPAL - A - MAS (ECS)11 - 5TONUCCI - A - MIX (EEM)EPISCOPAL_EXT-2

JORNADA 2
18-05-201909:00CLAVER - A - MAS8 - 8FEDAC-LLEIDA - MASEPISCOPAL_EXT-2
18-05-201909:00LESTONNAC - B - MAS5 - 3PA¤SOS CATALANS - MASLESTONNAC_EXT
18-05-201909:00TONUCCI - A - MIX (EEM)6 - 10MARISTES - MASMARISTES_EXT-1
18-05-201909:30LESTONNAC - B - MAS4 - 4CLAVER - B - MASLESTONNAC_EXT
18-05-201910:00PA¤SOS CATALANS - MAS5 - 3CLAVER - B - MASLESTONNAC_EXT
18-05-201910:30LESTONNAC - A - MAS12 - 4SANTA ANNA - MASLESTONNAC_EXT
18-05-201912:30CAMPS ELISIS - MIX (ECS) (EEM)8 - 8TONUCCI - B - MAS (EEM)MARISTES_EXT-3
18-05-201913:00PRACTIQUES 1 - MAS (ECS)12 - 4ALFARRAS - BEPISCOPAL_EXT-1
18-05-201913:00EPISCOPAL - B - MAS10 - 6ESPIGA - B - MIX (EEM)EPISCOPAL_EXT-2
18-05-201913:00EPISCOPAL - A - MAS (ECS)6 - 10ESPIGA - A - MAS (EEM)EPISCOPAL_PAV
18-05-2019SAGRADA FAMILIA - MAS( DESCANSA )
18-05-2019MATER - MAS( DESCANSA )
18-05-2019ESPIGA - A - MAS (EEM)( DESCANSA )