CONSELL ESPORTIU DEL SEGRI└
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - PBJ MIXTE/MASCULI - 5

EQUIPCAMISETAPANTALONS
CLAVER - A - MAS
CLAVER - B - MAS
CLAVER - C - MAS
EPISCOPAL - A - MAS
EPISCOPAL - B - MIX
ESPIGA - MIX
LESTONNAC - A - MAS
LESTONNAC - B - MAS
MARISTES - A - MAS
MARISTES - B - MAS
MARISTES - C - MAS
MATER - MIX
PA¤SOS CATALANS - MIX
SAGRADA FAMILIA - MASBlaumariBlaumari
SAGRADA FAMILIA - MIXBlaumariBlaumari
TONUCCI - MAS (EEM)

CLASSIFICACIË PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1LESTONNAC - A - MAS2140
1CLAVER - A - MAS2140
1CLAVER - B - MAS2140
1CLAVER - C - MAS2140
1MARISTES - A - MAS2140
1MARISTES - B - MAS2140
1MARISTES - C - MAS2140
1PA¤SOS CATALANS - MIX2140
1LESTONNAC - B - MAS2140
1TONUCCI - MAS (EEM)2140
1EPISCOPAL - A - MAS2140
1EPISCOPAL - B - MIX2140
1ESPIGA - MIX170
1SAGRADA FAMILIA - MAS170
1SAGRADA FAMILIA - MIX170
1MATER - MIX170

CLASSIFICACIË PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1MARISTES - A - MAS220024861401420
2LESTONNAC - A - MAS2200191361401420
3EPISCOPAL - A - MAS2200181461401420
4MARISTES - B - MAS2110201251401419
5CLAVER - A - MAS2110171551401419
6MARISTES - C - MAS2101191341401418
7CLAVER - C - MAS2101151741401418
8LESTONNAC - B - MAS2101151741401418
9PA¤SOS CATALANS - MIX2101141841401418
10CLAVER - B - MAS2002131921401416
11TONUCCI - MAS (EEM)2002112121401416
12EPISCOPAL - B - MIX200292321401416
13ESPIGA - MIX110097370710
14SAGRADA FAMILIA - MAS10017917078
15SAGRADA FAMILIA - MIX10017917078
16MATER - MIX10017917078

JORNADA 1
04-05-201910:00MARISTES - B - MAS12 - 4TONUCCI - MAS (EEM)MARISTES_EXT-1
04-05-201910:00CLAVER - B - MAS6 - 10LESTONNAC - A - MASMARISTES_EXT-2
04-05-201911:00CLAVER - C - MAS9 - 7MARISTES - C - MASMARISTES_EXT-1
04-05-201912:00MATER - MIX7 - 9EPISCOPAL - A - MASMARISTES_EXT-1
04-05-201913:00EPISCOPAL - B - MIX5 - 11LESTONNAC - B - MASEPISCOPAL_PAV
04-05-201913:00PA¤SOS CATALANS - MIX4 - 12MARISTES - A - MASMARISTES_EXT-1
04-05-201913:00SAGRADA FAMILIA - MAS7 - 9CLAVER - A - MASMARISTES_EXT-3
04-05-2019ESPIGA - MIX( DESCANSA )

JORNADA 2
18-05-201909:00EPISCOPAL - A - MAS9 - 7SAGRADA FAMILIA - MIXEPISCOPAL_PAV
18-05-201909:00ESPIGA - MIX9 - 7CLAVER - B - MASMARISTES_EXT-2
18-05-201910:00MARISTES - C - MAS12 - 4EPISCOPAL - B - MIXMARISTES_EXT-1
18-05-201910:00CLAVER - C - MAS6 - 10PA¤SOS CATALANS - MIXMARISTES_EXT-2
18-05-201910:30CLAVER - A - MAS8 - 8MARISTES - B - MASMARISTES_EXT-3
18-05-201912:00LESTONNAC - A - MAS9 - 7TONUCCI - MAS (EEM)MARISTES_EXT-2
18-05-201913:00MARISTES - A - MAS12 - 4LESTONNAC - B - MASMARISTES_EXT-1
18-05-2019MATER - MIX( DESCANSA )