CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - JUV MASCULI - 1

EQUIPCAMISETAPANTALONS
CLAVER - MAS
FUTSAL BINÉFAR - MAS
JARDINS DEL SEGRIA - A - MAS
JARDINS DEL SEGRIA - B - MAS
TEMPLERS - MAS
TORRE VICENS - MASgroganegre

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1FUTSAL BINÉFAR - MAS5350
1CLAVER - MAS4280
1JARDINS DEL SEGRIA - B - MAS4280
1TORRE VICENS - MAS3210
1JARDINS DEL SEGRIA - A - MAS3210
1TEMPLERS - MAS170

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1FUTSAL BINÉFAR - MAS5410156143503549
2CLAVER - MAS410361062802834
3JARDINS DEL SEGRIA - B - MAS4103121762802834
4JARDINS DEL SEGRIA - A - MAS32106182102129
5TORRE VICENS - MAS3102101152102126
6TEMPLERS - MAS10013717078

JORNADA 1
10-11-201809:00CLAVER - MAS0 - 3JARDINS DEL SEGRIA - A - MASMARISTES_EXT-3
10-11-201809:30JARDINS DEL SEGRIA - B - MAS1 - 0TORRE VICENS - MASPRACTIQUES II_EXT-2
10-11-201810:00FUTSAL BINÉFAR - MAS3 - 1TORRE VICENS - MASPRACTIQUES II_EXT-2
10-11-201810:30FUTSAL BINÉFAR - MAS2 - 1JARDINS DEL SEGRIA - B - MASPRACTIQUES II_EXT-2

JORNADA 2
17-11-201809:00TORRE VICENS - MAS9 - 7JARDINS DEL SEGRIA - B - MASMARISTES_EXT-2
17-11-201809:30JARDINS DEL SEGRIA - A - MAS1 - 1FUTSAL BINÉFAR - MASINEFC_EXT-2
17-11-201810:00CLAVER - MAS0 - 2JARDINS DEL SEGRIA - A - MASINEFC_EXT-2
17-11-201810:30FUTSAL BINÉFAR - MAS2 - 0CLAVER - MASINEFC_EXT-2

JORNADA 3
01-12-201809:00TEMPLERS - MAS3 - 7FUTSAL BINÉFAR - MASMAGRANERS_PAV
01-12-201810:00JARDINS DEL SEGRIA - B - MAS3 - 6CLAVER - MASPRACTIQUES II_EXT-2
01-12-201809:00TORRE VICENS - MASJARDINS DEL SEGRIA - A - MASMARISTES_EXT-1

JORNADA 4
15-12-201809:00TORRE VICENS - MASCLAVER - MASMARISTES_EXT-1
15-12-201809:30JARDINS DEL SEGRIA - A - MASTEMPLERS - MASPRACTIQUES II_EXT-1
15-12-201809:30JARDINS DEL SEGRIA - B - MASFUTSAL BINÉFAR - MASPRACTIQUES II_EXT-2

JORNADA 5
12-01-201909:30TORRE VICENS - MASTEMPLERS - MASPRACTIQUES II_EXT-2
12-01-201910:00CLAVER - MASFUTSAL BINÉFAR - MASMAGRANERS_PAV
12-01-201910:00JARDINS DEL SEGRIA - A - MASJARDINS DEL SEGRIA - B - MASPRACTIQUES II_EXT-1