CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - CAD MIXTE/MASCULI - 1

EQUIPCAMISETAPANTALONS
CALIDOSCOPI - MIX
CAMP ESCOLAR - MAS
CLAVER - MAS
FEDAC-LLEIDA - MIX (ECS)
FUTSAL BINÉFAR - MAS
RONDA - MAS (ECS)
TORRE VICENS - A - MIX (ECS)GROGANEGRE
TORRE VICENS - B - MIX (ECS)groganegre

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1CALIDOSCOPI - MIX3210
1RONDA - MAS (ECS)3210
1FUTSAL BINÉFAR - MAS3210
1TORRE VICENS - A - MIX (ECS)3210
1CLAVER - MAS3210
1FEDAC-LLEIDA - MIX (ECS)3210
1TORRE VICENS - B - MIX (ECS)2140
1CAMP ESCOLAR - MAS2140

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1TORRE VICENS - A - MIX (ECS)330020892102130
2RONDA - MAS (ECS)320115672102128
3FUTSAL BINÉFAR - MAS3201161672102128
4CLAVER - MAS31024952102126
5FEDAC-LLEIDA - MIX (ECS)300361232102124
6CALIDOSCOPI - MIX300362632102124
7TORRE VICENS - B - MIX (ECS)22008261401420
8CAMP ESCOLAR - MAS210113941401418

JORNADA 1
10-11-201809:00RONDA - MAS (ECS)2 - 3TORRE VICENS - A - MIX (ECS)EPISCOPAL_EXT-2
10-11-201809:00FUTSAL BINÉFAR - MAS6 - 4FEDAC-LLEIDA - MIX (ECS)MAGRANERS_PAV
10-11-201809:00CLAVER - MAS0 - 4TORRE VICENS - B - MIX (ECS)MARISTES_EXT-1
10-11-201810:00CALIDOSCOPI - MIX2 - 11CAMP ESCOLAR - MASPRACTIQUES II_EXT-1

JORNADA 2
17-11-201809:00TORRE VICENS - A - MIX (ECS)7 - 3CALIDOSCOPI - MIXEPISCOPAL_EXT-2
17-11-201809:00CAMP ESCOLAR - MAS2 - 7FUTSAL BINÉFAR - MASMAGRANERS_PAV
17-11-201809:00RONDA - MAS (ECS)5 - 2CLAVER - MASMARISTES_EXT-1
17-11-201810:00FEDAC-LLEIDA - MIX (ECS)2 - 4TORRE VICENS - B - MIX (ECS)INEFC_EXT-1

JORNADA 3
01-12-201809:00CLAVER - MAS2 - 0FEDAC-LLEIDA - MIX (ECS)MARISTES_EXT-3
01-12-201810:00CALIDOSCOPI - MIX1 - 8RONDA - MAS (ECS)PRACTIQUES II_EXT-1
01-12-201811:00FUTSAL BINÉFAR - MAS3 - 10TORRE VICENS - A - MIX (ECS)MAGRANERS_PAV
01-12-201809:00TORRE VICENS - B - MIX (ECS)CAMP ESCOLAR - MASMARISTES_EXT-2

JORNADA 4
15-12-201809:00TORRE VICENS - A - MIX (ECS)CAMP ESCOLAR - MASEPISCOPAL_EXT-2
15-12-201809:00CLAVER - MASFUTSAL BINÉFAR - MASMAGRANERS_PAV
15-12-201809:00RONDA - MAS (ECS)FEDAC-LLEIDA - MIX (ECS)MARISTES_EXT-2
15-12-201809:00CALIDOSCOPI - MIXTORRE VICENS - B - MIX (ECS)MARISTES_EXT-3

JORNADA 5
12-01-201909:00FEDAC-LLEIDA - MIX (ECS)TORRE VICENS - A - MIX (ECS)EPISCOPAL_EXT-2
12-01-201909:00TORRE VICENS - B - MIX (ECS)RONDA - MAS (ECS)MAGRANERS_PAV
12-01-201909:00CAMP ESCOLAR - MASCLAVER - MASMARISTES_EXT-1
12-01-201909:00FUTSAL BINÉFAR - MASCALIDOSCOPI - MIXMARISTES_EXT-3