CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - INF MIXTE/MASCULI - 1

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALFARRAS
CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)
CLAVER - MAS
EPISCOPAL - A - MAS
EPISCOPAL - B - MIX
EPISCOPAL - C - MIX
FUTSAL BINÉFAR - MAS
LLADONOSA - MAS (ECS)
PAS A PAS - MIX
TORRE VICENS - MAS (ECS)GrogaNegre

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1PAS A PAS - MIX3210
1FUTSAL BINÉFAR - MAS3210
1ALFARRAS3210
1LLADONOSA - MAS (ECS)3210
1CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)3210
1CLAVER - MAS3210
1EPISCOPAL - A - MAS2140
1EPISCOPAL - B - MIX2140
1EPISCOPAL - C - MIX2140
1TORRE VICENS - MAS (ECS)2140

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1CLAVER - MAS330022892102130
2LLADONOSA - MAS (ECS)321012682102129
3ALFARRAS3102141652102126
4CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)310291452102126
5FUTSAL BINÉFAR - MAS300391532102124
6PAS A PAS - MIX300392432102124
7EPISCOPAL - A - MAS22009161401420
8EPISCOPAL - B - MIX21108651401419
9EPISCOPAL - C - MIX210110941401418
10TORRE VICENS - MAS (ECS)21016941401418

JORNADA 1
10-11-201809:00EPISCOPAL - B - MIX5 - 3PAS A PAS - MIXEPISCOPAL_EXT-1
10-11-201809:30CLAVER - MAS5 - 2ALFARRASMARISTES_EXT-2
10-11-201810:00TORRE VICENS - MAS (ECS)6 - 2CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)EPISCOPAL_EXT-1
10-11-201810:00LLADONOSA - MAS (ECS)6 - 2EPISCOPAL - C - MIXEPISCOPAL_EXT-2
10-11-201810:00FUTSAL BINÉFAR - MAS1 - 2EPISCOPAL - A - MASMAGRANERS_PAV

JORNADA 2
17-11-201809:00EPISCOPAL - B - MIX3 - 3LLADONOSA - MAS (ECS)EPISCOPAL_EXT-1
17-11-201810:00EPISCOPAL - A - MAS7 - 0TORRE VICENS - MAS (ECS)EPISCOPAL_EXT-1
17-11-201810:00PAS A PAS - MIX3 - 10CLAVER - MASEPISCOPAL_EXT-2
17-11-201810:00CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)6 - 5FUTSAL BINÉFAR - MASMAGRANERS_PAV
17-11-201810:00EPISCOPAL - C - MIX8 - 3ALFARRASMARISTES_EXT-2

JORNADA 3
01-12-201809:30CAMP ESCOLAR - MAS (ECS)1 - 3LLADONOSA - MAS (ECS)EPISCOPAL_EXT-2
01-12-201810:00FUTSAL BINÉFAR - MAS3 - 7CLAVER - MASMAGRANERS_PAV
01-12-201811:00PAS A PAS - MIX3 - 9ALFARRASMARISTES_EXT-3
01-12-201809:00EPISCOPAL - B - MIXTORRE VICENS - MAS (ECS)EPISCOPAL_EXT-1
01-12-201810:00EPISCOPAL - A - MASEPISCOPAL - C - MIXEPISCOPAL_EXT-1

JORNADA 4
15-12-201809:00CLAVER - MASEPISCOPAL - B - MIXEPISCOPAL_EXT-1
15-12-201810:00TORRE VICENS - MAS (ECS)PAS A PAS - MIXEPISCOPAL_EXT-1
15-12-201810:00EPISCOPAL - C - MIXCAMP ESCOLAR - MAS (ECS)EPISCOPAL_EXT-2
15-12-201810:00LLADONOSA - MAS (ECS)FUTSAL BINÉFAR - MASMAGRANERS_PAV
15-12-201810:00ALFARRASEPISCOPAL - A - MASMARISTES_EXT-2

JORNADA 5
12-01-201909:00FUTSAL BINÉFAR - MASEPISCOPAL - B - MIXEPISCOPAL_EXT-1
12-01-201909:00LLADONOSA - MAS (ECS)PAS A PAS - MIXMARISTES_EXT-2
12-01-201910:00CLAVER - MASEPISCOPAL - A - MASEPISCOPAL_EXT-1
12-01-201910:00TORRE VICENS - MAS (ECS)EPISCOPAL - C - MIXEPISCOPAL_EXT-2
12-01-201910:00ALFARRASCAMP ESCOLAR - MAS (ECS)MARISTES_EXT-2