CONSELL ESPORTIU DEL SEGRI└
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - BJ MIXTE/MASCULI - 1

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALFARRAS - A
ALFARRAS - B
CAMPS ELISIS - MIX (ECS) (EEM)
CLAVER - A - MAS
CLAVER - B - MAS
EPISCOPAL - A - MAS (ECS)
EPISCOPAL - B - MAS
ESPIGA - A - MAS (EEM)
ESPIGA - B - MIX (EEM)
FEDAC-LLEIDA - MAS (ECS)
JOAN XXIII - MAS (ECS) (EEM)blaublau
JOC DE LA BOLA - MAS (ECS) (EEM)
LESTONNAC - A - MAS
LESTONNAC - B - MAS
MARISTES - MAS
MATER - MAS
PA¤SOS CATALANS - MAS
PRACTIQUES 1 - MAS (ECS)
PRACTIQUES 2 - A - MAS
PRACTIQUES 2 - B - MAS (EEM)
RIU SEGRE - MIX
SAGRADA FAMILIA - MASBlaumariBlaumari
SANTA ANNA - MIX

CLASSIFICACIË PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1JOC DE LA BOLA - MAS (ECS) (EEM)4280
1CLAVER - A - MAS4280
1LESTONNAC - A - MAS3210
1EPISCOPAL - B - MAS3210
1PRACTIQUES 2 - A - MAS3210
1PRACTIQUES 2 - B - MAS (EEM)3210
1ESPIGA - B - MIX (EEM)3210
1LESTONNAC - B - MAS3210
1SAGRADA FAMILIA - MAS3210
1FEDAC-LLEIDA - MAS (ECS)3210
1JOAN XXIII - MAS (ECS) (EEM)3210
1EPISCOPAL - A - MAS (ECS)2140
1ALFARRAS - A2140
1SANTA ANNA - MIX2140
1ESPIGA - A - MAS (EEM)2140
1CLAVER - B - MAS2140
1MARISTES - MAS2140
1MATER - MAS2140
1PRACTIQUES 1 - MAS (ECS)2140
1PA¤SOS CATALANS - MAS2140
1ALFARRAS - B170
1CAMPS ELISIS - MIX (ECS) (EEM)170
1RIU SEGRE - MIX170

CLASSIFICACIË PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1JOC DE LA BOLA - MAS (ECS) (EEM)43012919102802838
2CLAVER - A - MAS4112242472802835
3FEDAC-LLEIDA - MAS (ECS)3300301892102130
4PRACTIQUES 2 - B - MAS (EEM)3300282092102130
5JOAN XXIII - MAS (ECS) (EEM)3210221082102129
6PRACTIQUES 2 - A - MAS3210291982102129
7EPISCOPAL - B - MAS3120262272102128
8SAGRADA FAMILIA - MAS3102232552102126
9LESTONNAC - B - MAS3102192252102126
10LESTONNAC - A - MAS3102152552102126
11ESPIGA - B - MIX (EEM)3003142732102124
12MATER - MAS2200201261401420
13PA¤SOS CATALANS - MAS2110201251401419
14EPISCOPAL - A - MAS (ECS)2110181451401419
15CLAVER - B - MAS2101151741401418
16ALFARRAS - A2011111331401417
17MARISTES - MAS2011131931401417
18SANTA ANNA - MIX2002131921401416
19ESPIGA - A - MAS (EEM)2002112121401416
20PRACTIQUES 1 - MAS (ECS)2002102221401416
21CAMPS ELISIS - MIX (ECS) (EEM)10108827079
22ALFARRAS - B10017917078
23RIU SEGRE - MIX100141217078

JORNADA 1
10-11-201810:00MARISTES - MAS5 - 11MATER - MASMATER_PAV
10-11-201811:30EPISCOPAL - B - MAS8 - 8ALFARRAS - AMARISTES_EXT-2
10-11-201812:00LESTONNAC - A - MAS6 - 10EPISCOPAL - A - MAS (ECS)EPISCOPAL_EXT-1
10-11-201812:00ESPIGA - B - MIX (EEM)4 - 12CLAVER - A - MASMAGRANERS_PAV
10-11-201812:00ALFARRAS - B7 - 9PRACTIQUES 2 - A - MASMARISTES_EXT-3
10-11-201812:00SAGRADA FAMILIA - MAS6 - 10FEDAC-LLEIDA - MAS (ECS)PRACTIQUES II_EXT-1
10-11-201813:00JOAN XXIII - MAS (ECS) (EEM)12 - 4PRACTIQUES 1 - MAS (ECS)EPISCOPAL_EXT-1
10-11-201813:00CLAVER - B - MAS9 - 7LESTONNAC - B - MASEPISCOPAL_EXT-2
10-11-201813:00JOC DE LA BOLA - MAS (ECS) (EEM)12 - 4ESPIGA - A - MAS (EEM)MAGRANERS_PAV
10-11-201813:00PA¤SOS CATALANS - MAS12 - 4RIU SEGRE - MIXMARISTES_EXT-3
10-11-201813:00PRACTIQUES 2 - B - MAS (EEM)9 - 7SANTA ANNA - MIXPRACTIQUES II_EXT-1

JORNADA 2
17-11-201811:00FEDAC-LLEIDA - MAS (ECS)10 - 6CLAVER - B - MASMAGRANERS_PAV
17-11-201811:00ALFARRAS - A3 - 5LESTONNAC - A - MASMARISTES_EXT-2
17-11-201812:00CLAVER - A - MAS4 - 4JOAN XXIII - MAS (ECS) (EEM)EPISCOPAL_EXT-2
17-11-201812:00PRACTIQUES 2 - A - MAS8 - 8EPISCOPAL - B - MASINEFC_EXT-1
17-11-201812:00LESTONNAC - B - MAS5 - 4ESPIGA - B - MIX (EEM)MARISTES_EXT-2
17-11-201812:00MATER - MAS9 - 7SAGRADA FAMILIA - MASMATER_PAV
17-11-201812:30JOAN XXIII - MAS (ECS) (EEM)6 - 2JOC DE LA BOLA - MAS (ECS) (EEM)EPISCOPAL_EXT-2
17-11-201813:00EPISCOPAL - A - MAS (ECS)8 - 8PA¤SOS CATALANS - MASEPISCOPAL_EXT-1
17-11-201813:00CLAVER - A - MAS2 - 6JOC DE LA BOLA - MAS (ECS) (EEM)EPISCOPAL_EXT-2
17-11-201813:00ESPIGA - A - MAS (EEM)7 - 9PRACTIQUES 2 - B - MAS (EEM)INEFC_EXT-1
17-11-201809:30PRACTIQUES 1 - MAS (ECS)MARISTES - MASMARISTES_EXT-3
17-11-201810:30SANTA ANNA - MIXALFARRAS - BMARISTES_EXT-3

JORNADA 3
01-12-201810:00CAMPS ELISIS - MIX (ECS) (EEM)8 - 8MARISTES - MASMARISTES_EXT-3
01-12-201812:00SAGRADA FAMILIA - MAS10 - 6PRACTIQUES 1 - MAS (ECS)MAGRANERS_PAV
01-12-201812:00PRACTIQUES 2 - B - MAS (EEM)10 - 6CLAVER - A - MASPRACTIQUES II_EXT-1
01-12-201812:00JOC DE LA BOLA - MAS (ECS) (EEM)9 - 7LESTONNAC - B - MASPRACTIQUES II_EXT-2
01-12-201812:30EPISCOPAL - B - MAS10 - 6SANTA ANNA - MIXEPISCOPAL_EXT-2
01-12-201813:00ESPIGA - B - MIX (EEM)6 - 10FEDAC-LLEIDA - MAS (ECS)MARISTES_EXT-3
01-12-201813:00LESTONNAC - A - MAS4 - 12PRACTIQUES 2 - A - MASPRACTIQUES II_EXT-1
01-12-201810:00ALFARRAS - BESPIGA - A - MAS (EEM)MARISTES_EXT-2
01-12-201812:00PA¤SOS CATALANS - MASJOAN XXIII - MAS (ECS) (EEM)EPISCOPAL_EXT-1
01-12-201812:00EPISCOPAL - A - MAS (ECS)ALFARRAS - AMARISTES_EXT-2
01-12-201812:00CLAVER - B - MASMATER - MASMATER_PAV

JORNADA 4
15-12-201810:00PA¤SOS CATALANS - MASMARISTES - MASMARISTES_EXT-3
15-12-201811:30JOC DE LA BOLA - MAS (ECS) (EEM)MATER - MASMATER_PAV
15-12-201812:00SAGRADA FAMILIA - MASJOAN XXIII - MAS (ECS) (EEM)EPISCOPAL_EXT-1
15-12-201812:00ESPIGA - B - MIX (EEM)PRACTIQUES 1 - MAS (ECS)MAGRANERS_PAV
15-12-201812:00ALFARRAS - APRACTIQUES 2 - A - MASMARISTES_EXT-2
15-12-201812:00ALFARRAS - BLESTONNAC - B - MASMARISTES_EXT-3
15-12-201813:00EPISCOPAL - A - MAS (ECS)SANTA ANNA - MIXEPISCOPAL_EXT-1
15-12-201813:00EPISCOPAL - B - MASCLAVER - A - MASEPISCOPAL_EXT-2
15-12-201813:00CLAVER - B - MASCAMPS ELISIS - MIX (ECS) (EEM)MAGRANERS_PAV
15-12-201813:00LESTONNAC - A - MASESPIGA - A - MAS (EEM)MARISTES_EXT-1
15-12-201813:00PRACTIQUES 2 - B - MAS (EEM)FEDAC-LLEIDA - MAS (ECS)PRACTIQUES II_EXT-2

JORNADA 5
12-01-201910:00MARISTES - MASSAGRADA FAMILIA - MASMARISTES_EXT-3
12-01-201911:00LESTONNAC - B - MASEPISCOPAL - B - MASEPISCOPAL_EXT-2
12-01-201911:00SANTA ANNA - MIXALFARRAS - AMARISTES_EXT-2
12-01-201912:00JOAN XXIII - MAS (ECS) (EEM)CLAVER - B - MASEPISCOPAL_EXT-1
12-01-201912:00PRACTIQUES 1 - MAS (ECS)JOC DE LA BOLA - MAS (ECS) (EEM)MAGRANERS_PAV
12-01-201912:00FEDAC-LLEIDA - MAS (ECS)ALFARRAS - BMARISTES_EXT-3
12-01-201912:00MATER - MASPRACTIQUES 2 - B - MAS (EEM)MATER_PAV
12-01-201912:00PRACTIQUES 2 - A - MASPA¤SOS CATALANS - MASPRACTIQUES II_EXT-1
12-01-201913:00ESPIGA - A - MAS (EEM)EPISCOPAL - A - MAS (ECS)EPISCOPAL_EXT-1
12-01-201913:00CLAVER - A - MASLESTONNAC - A - MASMAGRANERS_PAV
12-01-201913:00CAMPS ELISIS - MIX (ECS) (EEM)ESPIGA - B - MIX (EEM)PRACTIQUES II_EXT-1