CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - CAD MIXTE - 5

EQUIPCAMISETAPANTALONS
EPISCOPAL - MAS (ECS)
GUINDAVOLS - MIX
MITJANA INS - MASLilaLILA
RONDA - MAS
TORRE VICENS - A - MIX (ECS)Groganegres
TORRE VICENS - B - MIX (ECS)GROGANEGRES

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1TORRE VICENS - A - MIX (ECS)170
1MITJANA INS - MAS170
1EPISCOPAL - MAS (ECS)170
1RONDA - MAS170
1GUINDAVOLS - MIX170
1TORRE VICENS - B - MIX (ECS)170

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1EPISCOPAL - MAS (ECS)110081370710
2TORRE VICENS - A - MIX (ECS)110030370710
3TORRE VICENS - B - MIX (ECS)110053370710
4RONDA - MAS10013517078
5GUINDAVOLS - MIX10010317078
6MITJANA INS - MAS10011817078

JORNADA 1
05-05-201810:00MITJANA INS - MAS1 - 8EPISCOPAL - MAS (ECS)EPISCOPAL_EXT-2
05-05-201811:00RONDA - MAS3 - 5TORRE VICENS - B - MIX (ECS)FEDAC-LLEIDA_EXT-1
05-05-201813:00TORRE VICENS - A - MIX (ECS)3 - 0GUINDAVOLS - MIXFEDAC-LLEIDA_EXT-2

JORNADA 2
19-05-201811:30RONDA - MASTRIANGULARTORRE VICENS - A - MIX (ECS)MARISTES_EXT-1
19-05-201812:00TORRE VICENS - B - MIX (ECS)TRIANGULARGUINDAVOLS - MIXEPISCOPAL_EXT-1
19-05-201812:00RONDA - MASTRIANGULARMITJANA INS - MASMARISTES_EXT-1
19-05-201812:30EPISCOPAL - MAS (ECS)TRIANGULARTORRE VICENS - B - MIX (ECS)EPISCOPAL_EXT-1
19-05-201812:30MITJANA INS - MASTRIANGULARTORRE VICENS - A - MIX (ECS)MARISTES_EXT-1
19-05-201813:00EPISCOPAL - MAS (ECS)TRIANGULARGUINDAVOLS - MIXEPISCOPAL_EXT-1