CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - PBJ MIXTE - 5

EQUIPCAMISETAPANTALONS
CAMPS ELISIS (ECS) (EEM)blau i blancblau
CLAVER - A - MAS
CLAVER - B - MAS
EPISCOPAL - A - MAS
EPISCOPAL - B - MAS (ECS)
FEDAC-LLEIDA - MAS
LESTONNAC - MAS
MARISTES - A - MAS
MARISTES - B - MAS
MARISTES - C - MAS
MARISTES - D - MIX
MATER - MAS
PAS A PAS - MIX (ECS)
RIU SEGRE - MAS
SAGRADA FAMILIA - MAS (ECS)
TONUCCI - MIX

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1MATER - MAS3210
1CLAVER - A - MAS2140
1SAGRADA FAMILIA - MAS (ECS)2140
1TONUCCI - MIX2140
1CAMPS ELISIS (ECS) (EEM)170
1CLAVER - B - MAS170
1MARISTES - A - MAS170
1MARISTES - B - MAS170
1MARISTES - C - MAS170
1MARISTES - D - MIX170
1PAS A PAS - MIX (ECS)170
1EPISCOPAL - A - MAS170
1EPISCOPAL - B - MAS (ECS)170
1FEDAC-LLEIDA - MAS170
1LESTONNAC - MAS170
1RIU SEGRE - MAS000

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1MATER - MAS3300201292102130
2TONUCCI - MIX21019741401418
3CLAVER - A - MAS2011141831401417
4SAGRADA FAMILIA - MAS (ECS)200251121401416
5LESTONNAC - MAS1100124370710
6EPISCOPAL - B - MAS (ECS)1100115370710
7EPISCOPAL - A - MAS1100106370710
8FEDAC-LLEIDA - MAS110097370710
9CAMPS ELISIS (ECS) (EEM)10108827079
10CLAVER - B - MAS10108827079
11MARISTES - A - MAS10108827079
12MARISTES - B - MAS10017917078
13MARISTES - D - MIX100161017078
14PAS A PAS - MIX (ECS)100151117078
15MARISTES - C - MAS100141217078
16RIU SEGRE - MAS00000000000

JORNADA 1
05-05-201809:00EPISCOPAL - A - MAS10 - 6MARISTES - D - MIXEPISCOPAL_EXT-2
05-05-201809:00LESTONNAC - MAS12 - 4MARISTES - C - MASJOAN XXIII_EXT-2
05-05-201810:00EPISCOPAL - B - MAS (ECS)11 - 5PAS A PAS - MIX (ECS)EPISCOPAL_PAV
05-05-201810:00FEDAC-LLEIDA - MAS9 - 7MARISTES - B - MASFEDAC-LLEIDA_EXT-1
05-05-201810:00CLAVER - A - MAS8 - 8MARISTES - A - MASFEDAC-LLEIDA_EXT-2
05-05-201811:00MATER - MAS5 - 3SAGRADA FAMILIA - MAS (ECS)MATER_PAV
05-05-201811:30SAGRADA FAMILIA - MAS (ECS)2 - 6TONUCCI - MIXMATER_PAV
05-05-201812:00CAMPS ELISIS (ECS) (EEM)8 - 8CLAVER - B - MASFEDAC-LLEIDA_EXT-2
05-05-201812:00MATER - MAS5 - 3TONUCCI - MIXMATER_PAV

JORNADA 2
19-05-201811:00CLAVER - A - MAS6 - 10MATER - MASMATER_PAV
19-05-201809:00EPISCOPAL - B - MAS (ECS)MARISTES - D - MIXMARISTES_EXT-1
19-05-201809:00MARISTES - C - MASTONUCCI - MIXMARISTES_EXT-2
19-05-201810:00CAMPS ELISIS (ECS) (EEM)SAGRADA FAMILIA - MAS (ECS)EPISCOPAL_EXT-1
19-05-201810:00CLAVER - B - MASTRIANGULARRIU SEGRE - MASFEDAC-LLEIDA_EXT-2
19-05-201810:00MARISTES - A - MASTRIANGULARPAS A PAS - MIX (ECS)MARISTES_EXT-1
19-05-201810:00MARISTES - B - MASEPISCOPAL - A - MASMARISTES_EXT-2
19-05-201810:30CLAVER - B - MASTRIANGULARFEDAC-LLEIDA - MASFEDAC-LLEIDA_EXT-2
19-05-201810:30MARISTES - A - MASTRIANGULARLESTONNAC - MASMARISTES_EXT-1
19-05-201811:00FEDAC-LLEIDA - MASTRIANGULARRIU SEGRE - MASFEDAC-LLEIDA_EXT-2
19-05-201811:00PAS A PAS - MIX (ECS)TRIANGULARLESTONNAC - MASMARISTES_EXT-1