CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - BJ MIXTE - 5

EQUIPCAMISETAPANTALONS
ALBA - MIX (ECS) (EEM)
CLAVER - A - MAS
CLAVER - B - MAS
CLAVER - C - MAS
CORBINS, C.F.S. - A - MAS
EPISCOPAL - A - MIX
EPISCOPAL - B - MAS
ESPIGA - A - MIX (EEM)
ESPIGA - B - MAS (EEM)
FEDAC-LLEIDA - MIX
JOC DE LA BOLA - MAS
LESTONNAC - A - MIX (ECS)
LESTONNAC - B - MIX (ECS)
MATER - MIX
MITJANA ESCOLA (EEM)
PRACTIQUES 1 - MAS
SANTA ANNA - MAS
TONUCCI - MAS

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1MATER - MIX3210
1CLAVER - B - MAS2140
1ESPIGA - A - MIX (EEM)2140
1SANTA ANNA - MAS2140
1CORBINS, C.F.S. - A - MAS2140
1CLAVER - C - MAS2140
1CLAVER - A - MAS170
1EPISCOPAL - A - MIX170
1EPISCOPAL - B - MAS170
1PRACTIQUES 1 - MAS170
1FEDAC-LLEIDA - MIX170
1ALBA - MIX (ECS) (EEM)170
1ESPIGA - B - MAS (EEM)170
1JOC DE LA BOLA - MAS170
1TONUCCI - MAS170
1MITJANA ESCOLA (EEM)000
1LESTONNAC - A - MIX (ECS)000
1LESTONNAC - B - MIX (ECS)000

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1MATER - MIX3201191372102128
2ESPIGA - A - MIX (EEM)220011561401420
3CORBINS, C.F.S. - A - MAS2101171541401418
4CLAVER - B - MAS2101161641401418
5SANTA ANNA - MAS200241221401416
6CLAVER - C - MAS2002122021401416
7ALBA - MIX (ECS) (EEM)1100124370710
8CLAVER - A - MAS1100115370710
9FEDAC-LLEIDA - MIX1100106370710
10PRACTIQUES 1 - MAS110097370710
11TONUCCI - MAS110097370710
12ESPIGA - B - MAS (EEM)10017917078
13EPISCOPAL - A - MIX100161017078
14JOC DE LA BOLA - MAS100151117078
15EPISCOPAL - B - MAS100141217078
16MITJANA ESCOLA (EEM)00000000000
17LESTONNAC - A - MIX (ECS)00000000000
18LESTONNAC - B - MIX (ECS)00000000000

JORNADA 1
05-05-201809:30SANTA ANNA - MAS2 - 6MATER - MIXMATER_PAV
05-05-201810:00ESPIGA - A - MIX (EEM)6 - 2SANTA ANNA - MASMATER_PAV
05-05-201810:30MATER - MIX3 - 5ESPIGA - A - MIX (EEM)MATER_PAV
05-05-201811:00CLAVER - C - MAS7 - 9TONUCCI - MASEPISCOPAL_EXT-2
05-05-201812:00CORBINS, C.F.S. - A - MAS6 - 10CLAVER - B - MASEPISCOPAL_EXT-2
05-05-201812:00ESPIGA - B - MAS (EEM)7 - 9PRACTIQUES 1 - MASFEDAC-LLEIDA_EXT-1
05-05-201812:00FEDAC-LLEIDA - MIX10 - 6EPISCOPAL - A - MIXJOAN XXIII_EXT-2
05-05-201813:00JOC DE LA BOLA - MAS5 - 11CLAVER - A - MASEPISCOPAL_EXT-1
05-05-201813:00ALBA - MIX (ECS) (EEM)12 - 4EPISCOPAL - B - MASEPISCOPAL_EXT-2
05-05-2018LESTONNAC - B - MIX (ECS)( DESCANSA )
05-05-2018LESTONNAC - A - MIX (ECS)( DESCANSA )

JORNADA 2
19-05-201809:00CORBINS, C.F.S. - A - MAS11 - 5CLAVER - C - MASMATER_PAV
19-05-201810:00MATER - MIX10 - 6CLAVER - B - MASMATER_PAV
19-05-2018JOC DE LA BOLA - MAS( DESCANSA )
19-05-201809:00LESTONNAC - A - MIX (ECS)ESPIGA - A - MIX (EEM)FEDAC-LLEIDA_EXT-2
19-05-201810:00ESPIGA - B - MAS (EEM)EPISCOPAL - B - MASEPISCOPAL_EXT-2
19-05-201810:00SANTA ANNA - MASFEDAC-LLEIDA - MIXFEDAC-LLEIDA_EXT-1
19-05-201810:00TONUCCI - MASTRIANGULARMITJANA ESCOLA (EEM)MARISTES_EXT-3
19-05-201810:30TONUCCI - MASTRIANGULARCLAVER - A - MASMARISTES_EXT-3
19-05-201811:00PRACTIQUES 1 - MASEPISCOPAL - A - MIXEPISCOPAL_PAV
19-05-201811:00CLAVER - A - MASTRIANGULARMITJANA ESCOLA (EEM)MARISTES_EXT-3
19-05-201811:30ALBA - MIX (ECS) (EEM)LESTONNAC - B - MIX (ECS)LESTONNAC_EXT