CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIÀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - INF MIXTE/MASCULI - 2

EQUIPCAMISETAPANTALONS
CAMP ESCOLAR - A - MIX (ECS)
CAMP ESCOLAR - B - MIX (ECS)
CLAVER - MAS (ECS)
EPISCOPAL - A - MIX (ECS)
EPISCOPAL - B - MAS
FEDAC-LLEIDA - MIX (ECS)
GINJOL - MIX (ECS)
LLADONOSA - MIX (ECS)
MARIA RUBIES
PAS A PAS - MIX (ECS)
RONDA - MAS (ECS)
SAGRADA FAMILIA - MAS
TORRE VICENS - MIXvERMELLANEGRES

CLASSIFICACIÓ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1CLAVER - MAS (ECS)3210
1LLADONOSA - MIX (ECS)3210
1TORRE VICENS - MIX2140
1PAS A PAS - MIX (ECS)2140
1CAMP ESCOLAR - A - MIX (ECS)2140
1EPISCOPAL - A - MIX (ECS)2140
1EPISCOPAL - B - MAS170
1GINJOL - MIX (ECS)170
1FEDAC-LLEIDA - MIX (ECS)170
1SAGRADA FAMILIA - MAS170
1RONDA - MAS (ECS)170
1CAMP ESCOLAR - B - MIX (ECS)170
1MARIA RUBIES000

CLASSIFICACIÓ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1CLAVER - MAS (ECS)330018392102130
2LLADONOSA - MIX (ECS)320110972102128
3TORRE VICENS - MIX21018541401418
4EPISCOPAL - A - MIX (ECS)21015441401418
5CAMP ESCOLAR - A - MIX (ECS)20022921401416
6PAS A PAS - MIX (ECS)200201321401416
7RONDA - MAS (ECS)110083370710
8SAGRADA FAMILIA - MAS110063370710
9EPISCOPAL - B - MAS110054370710
10GINJOL - MIX (ECS)10014517078
11FEDAC-LLEIDA - MIX (ECS)10013617078
12CAMP ESCOLAR - B - MIX (ECS)10013817078
13MARIA RUBIES00000000000

JORNADA 1
03-02-201809:30EPISCOPAL - A - MIX (ECS)1 - 3LLADONOSA - MIX (ECS)EPISCOPAL_EXT-1
03-02-201810:00CAMP ESCOLAR - A - MIX (ECS)1 - 5LLADONOSA - MIX (ECS)EPISCOPAL_EXT-1
03-02-201810:00PAS A PAS - MIX (ECS)0 - 6CLAVER - MAS (ECS)FEDAC-LLEIDA_EXT-2
03-02-201810:30EPISCOPAL - A - MIX (ECS)4 - 1CAMP ESCOLAR - A - MIX (ECS)EPISCOPAL_EXT-1
03-02-201810:30TORRE VICENS - MIX7 - 0PAS A PAS - MIX (ECS)FEDAC-LLEIDA_EXT-2
03-02-201811:00EPISCOPAL - B - MAS5 - 4GINJOL - MIX (ECS)EPISCOPAL_EXT-1
03-02-201811:00CLAVER - MAS (ECS)5 - 1TORRE VICENS - MIXFEDAC-LLEIDA_EXT-2
03-02-201812:30FEDAC-LLEIDA - MIX (ECS)3 - 6SAGRADA FAMILIA - MASFEDAC-LLEIDA_EXT-2
03-02-201813:00RONDA - MAS (ECS)8 - 3CAMP ESCOLAR - B - MIX (ECS)EPISCOPAL_EXT-2
03-02-2018MARIA RUBIES( DESCANSA )

JORNADA 2
24-02-201810:00CLAVER - MAS (ECS)7 - 2LLADONOSA - MIX (ECS)MAGRANERS_PAV
24-02-201810:00SAGRADA FAMILIA - MASEPISCOPAL - B - MASEPISCOPAL_EXT-1
24-02-201810:00GINJOL - MIX (ECS)CAMP ESCOLAR - A - MIX (ECS)MARISTES_EXT-2
24-02-201810:30MARIA RUBIESTRIANGULARRONDA - MAS (ECS)FEDAC-LLEIDA_EXT-2
24-02-201811:00PAS A PAS - MIX (ECS)TRIANGULARRONDA - MAS (ECS)FEDAC-LLEIDA_EXT-2
24-02-201811:30PAS A PAS - MIX (ECS)TRIANGULARMARIA RUBIESFEDAC-LLEIDA_EXT-2
24-02-201812:00EPISCOPAL - A - MIX (ECS)TORRE VICENS - MIXEPISCOPAL_EXT-1
24-02-201812:00CAMP ESCOLAR - B - MIX (ECS)FEDAC-LLEIDA - MIX (ECS)FEDAC-LLEIDA_EXT-2

JORNADA 3
03-03-201809:30CAMP ESCOLAR - A - MIX (ECS)SAGRADA FAMILIA - MASSAGRADA FAMILIA_EXT.
03-03-201810:00MARIA RUBIESEPISCOPAL - A - MIX (ECS)EPISCOPAL_PAV
03-03-201811:00EPISCOPAL - B - MASCAMP ESCOLAR - B - MIX (ECS)EPISCOPAL_PAV
03-03-201811:00PAS A PAS - MIX (ECS)TRIANGULARFEDAC-LLEIDA - MIX (ECS)FEDAC-LLEIDA_EXT-2
03-03-201811:00TORRE VICENS - MIXGINJOL - MIX (ECS)MARISTES_EXT-1
03-03-201811:00LLADONOSA - MIX (ECS)RONDA - MAS (ECS)MARISTES_EXT-2
03-03-201811:30CLAVER - MAS (ECS)TRIANGULARPAS A PAS - MIX (ECS)FEDAC-LLEIDA_EXT-2
03-03-201812:00CLAVER - MAS (ECS)TRIANGULARFEDAC-LLEIDA - MIX (ECS)FEDAC-LLEIDA_EXT-2

JORNADA 4
10-03-201810:00EPISCOPAL - B - MASPAS A PAS - MIX (ECS)EPISCOPAL_EXT-1
10-03-201810:00CAMP ESCOLAR - B - MIX (ECS)LLADONOSA - MIX (ECS)MARISTES_EXT-2
10-03-201811:00FEDAC-LLEIDA - MIX (ECS)EPISCOPAL - A - MIX (ECS)EPISCOPAL_EXT-1
10-03-201811:00SAGRADA FAMILIA - MASTRIANGULARGINJOL - MIX (ECS)MARISTES_EXT-2
10-03-201811:30SAGRADA FAMILIA - MASTRIANGULARRONDA - MAS (ECS)MARISTES_EXT-2
10-03-201812:00CAMP ESCOLAR - A - MIX (ECS)CLAVER - MAS (ECS)FEDAC-LLEIDA_EXT-1
10-03-201812:00RONDA - MAS (ECS)TRIANGULARGINJOL - MIX (ECS)MARISTES_EXT-2
10-03-201813:00TORRE VICENS - MIXMARIA RUBIESFEDAC-LLEIDA_EXT-2