CONSELL ESPORTIU DEL SEGRIĀ
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
FASE COMARCAL

FUTBOL SALA - PBJ MIXTE - 2

EQUIPCAMISETAPANTALONS
CAMPS ELISIS (ECS)blau i blancblau
CLAVER - A - MAS
CLAVER - B - MAS
EPISCOPAL - A - MAS
EPISCOPAL - B - MAS (ECS)
FEDAC-LLEIDA - MAS
LESTONNAC - MAS
MARISTES - A - MAS
MARISTES - B - MAS
MARISTES - C - MAS
MARISTES - D - MIX
MATER - MAS
PAĪSOS CATALANS - MIX
PRACTIQUES 2 - A - MAS (EEM)
PRACTIQUES 2 - B - MAS
RIU SEGRE - MAS
SAGRADA FAMILIA - MAS (ECS)
TILˇLERS - MIX (ECS)VERD fLUORnEGRE

CLASSIFICACIĶ PER VALORS
POS.NOMPJValorValorC
1CLAVER - A - MAS2140
1MARISTES - A - MAS2140
1MARISTES - C - MAS2140
1FEDAC-LLEIDA - MAS2140
1PRACTIQUES 2 - B - MAS2140
1CAMPS ELISIS (ECS)170
1CLAVER - B - MAS170
1MARISTES - D - MIX170
1PRACTIQUES 2 - A - MAS (EEM)170
1EPISCOPAL - A - MAS170
1EPISCOPAL - B - MAS (ECS)170
1PAĪSOS CATALANS - MIX170
1LESTONNAC - MAS170
1MATER - MAS170
1RIU SEGRE - MAS170
2MARISTES - B - MAS16-1
3TILˇLERS - MIX (ECS)210-4
4SAGRADA FAMILIA - MAS (ECS)12-5

CLASSIFICACIĶ PER PUNTS
POS.NOMPJPGPEPPPuntsFPuntsCPUNTSValorFValorCVALORTOTAL
1FEDAC-LLEIDA - MAS220012461401420
2CLAVER - A - MAS2101161641401418
3MARISTES - C - MAS21017941401418
4PRACTIQUES 2 - B - MAS20118931401417
5MARISTES - A - MAS200251121401416
6TILˇLERS - MIX (ECS)20021318214-41012
7CAMPS ELISIS (ECS)1100115370710
8MARISTES - D - MIX1100115370710
9PRACTIQUES 2 - A - MAS (EEM)1100106370710
10CLAVER - B - MAS110097370710
11EPISCOPAL - A - MAS110098370710
12MARISTES - B - MAS11009737-169
13MATER - MAS10100027079
14PAĪSOS CATALANS - MIX10017917078
15LESTONNAC - MAS10017917078
16EPISCOPAL - B - MAS (ECS)100151117078
17RIU SEGRE - MAS100151117078
18SAGRADA FAMILIA - MAS (ECS)11008737-525

JORNADA 1
03-02-201809:00MARISTES - A - MAS3 - 5MARISTES - C - MASMARISTES_EXT-1
03-02-201809:00MARISTES - D - MIX11 - 5RIU SEGRE - MASMARISTES_EXT-2
03-02-201809:00CLAVER - B - MAS9 - 7PAĪSOS CATALANS - MIXMARISTES_EXT-3
03-02-201809:30MARISTES - C - MAS2 - 6FEDAC-LLEIDA - MASMARISTES_EXT-1
03-02-201810:00CAMPS ELISIS (ECS)11 - 5EPISCOPAL - B - MAS (ECS)EPISCOPAL_EXT-2
03-02-201810:00TILˇLERS - MIX (ECS)7 - 8SAGRADA FAMILIA - MAS (ECS)MAGRANERS_PAV
03-02-201810:00FEDAC-LLEIDA - MAS6 - 2MARISTES - A - MASMARISTES_EXT-1
03-02-201810:00MARISTES - B - MAS9 - 7LESTONNAC - MASMARISTES_EXT-2
03-02-201811:00EPISCOPAL - A - MAS9 - 8PRACTIQUES 2 - B - MASEPISCOPAL_PAV
03-02-201812:00CLAVER - A - MAS6 - 10PRACTIQUES 2 - A - MAS (EEM)MARISTES_EXT-2
03-02-2018MATER - MAS( DESCANSA )

JORNADA 2
24-02-201809:00PRACTIQUES 2 - B - MAS0 - 0MATER - MASMATER_PAV
24-02-201812:00CLAVER - A - MAS10 - 6TILˇLERS - MIX (ECS)MAGRANERS_PAV
24-02-2018CLAVER - B - MAS( DESCANSA )
24-02-201809:00EPISCOPAL - B - MAS (ECS)MARISTES - D - MIXEPISCOPAL_PAV
24-02-201809:00MARISTES - C - MASLESTONNAC - MASMARISTES_EXT-1
24-02-201809:00PRACTIQUES 2 - A - MAS (EEM)MARISTES - B - MASMARISTES_EXT-2
24-02-201810:00PAĪSOS CATALANS - MIXEPISCOPAL - A - MASEPISCOPAL_PAV
24-02-201810:00MARISTES - A - MASCAMPS ELISIS (ECS)MARISTES_EXT-1
24-02-2018( DESCANSA )FEDAC-LLEIDA - MAS
24-02-201813:00RIU SEGRE - MASSAGRADA FAMILIA - MAS (ECS)EPISCOPAL_EXT-1

JORNADA 3
03-03-201809:00CAMPS ELISIS (ECS)MARISTES - C - MASMARISTES_EXT-1
03-03-201809:00MARISTES - D - MIXPAĪSOS CATALANS - MIXMARISTES_EXT-2
03-03-201810:00CLAVER - A - MASMARISTES - A - MASMARISTES_EXT-1
03-03-201810:00MARISTES - B - MASEPISCOPAL - B - MAS (ECS)MARISTES_EXT-2
03-03-201810:30TILˇLERS - MIX (ECS)MATER - MASMATER_PAV
03-03-201810:30SAGRADA FAMILIA - MAS (ECS)PRACTIQUES 2 - B - MASSAGRADA FAMILIA_EXT.
03-03-201812:00CLAVER - B - MASPRACTIQUES 2 - A - MAS (EEM)MARISTES_EXT-3
03-03-201813:00EPISCOPAL - A - MASLESTONNAC - MASEPISCOPAL_EXT-2
03-03-201813:00FEDAC-LLEIDA - MASRIU SEGRE - MASFEDAC-LLEIDA_EXT-1